לפני שנה החליטו כוכבי הרשת בן זיני וטיילור מלכוב שהם רוצים להיות זמרים. הם הרי נראים טוב, יש להם קהל מעריצים שאהב מאוד את התמונות של מלכוב בביקיני ושל זיני בלי חולצה, וגם עיניים כחולות ומלא לייקים באינסטגרם. מה צריך יותר? זיני ישב וכתב שיר בשם "טיי" (קיצור של טיילור) שהולך ככה: "אני קורא לך טיי, האו אר יו טודיי. היי אני אומר לך סטיי". השיר צבר מיליון צפיות תוך שבועיים והפך ליריית פתיחה מפוארת בקריירת השירה של השניים. קריירה ענפה שכוללת חמישה שירים נוספים, הופעות בקניונים מדרום ועד צפון, בבת מצוות ובימי הולדת. לאחרונה הם הכריזו על עצמם כזוג ומאז הספיקו להפוך להורים לטוי, כלב פומרניאן ננסי שכבר זכה לעמוד משלו באינסטגרם ומככב בקליפ החדש של הצמד, "דייט ראשון".
רשימת המעללים הזאת תורגמה להצלחה כלכלית מזהירה ואלפי ילדים שיודעים בעל פה את השירים שלהם. אבל שום דבר לא הכין את זיני ומלכוב לרגע שבו ההורים של הדור שהם כבשו יהפכו אותם לדאחקה. הם יכלו להשתבלל ולקחת ללב, אבל העדיפו, כדרכם, למנף לטובתם גם את זה.  

"מראש אנחנו אומרים – אנחנו אמנים, לא זמרים"

לפני שבוע וחצי הגיע הצמד לחנוך את השיר החדש בתכנית הבוקר של טל ואביעד ב-99FM. בפעם הראשונה בקריירה הם התבקשו לשיר בלייב ברדיו, בלי פלייבק, רק הם מול המיקרופון. בעיה. "באנו לרדיו מתוך הבנה שמתישהו זה צריך לקרות", אומר זיני. "ניסינו והתאמנו כל הלילה. לילה לפני לקחנו שיעור פיתוח קול כדי לשיר מדויק. יש חלקים בשירה שאנחנו נשמעים בדיוק כמו בשיר המוקלט ויש כאלה שלא. אנחנו לא מתנצלים על זה. אנחנו לא זמרים אלא אמנים שעושים מוזיקה, ואפשר לעשות מוזיקה גם מבלי להיות זמר". 

מעניין, אבל למה הסכמתם לשיר בלי פלייבק אם ידעתם שאתם לא יודעים לשיר?
טיילור: "מבחינתנו אנחנו כן הצלחנו. להגיע לשם באותו יום ולעשות את זה על הצד הטוב ביותר שלנו, זו הצלחה".

הביצוע לשיר ברדיו כלל לא מעט זיופים, וברשת כמו ברשת, במהירות שיא הפך הסרטון של השניים שרים לוויראלי מאוד. כצפוי הוא גרר אחריו מבול של תגובות לא מחמיאות וסיקור תקשורתי שהיו מעדיפים להימנע ממנו. כמה ימים אחר כך, באופן מסתורי, הסרטון המקורי נעלם. "כל מי שאמר שרצינו שיורידו אותו משקר", אומר זיני. "להפך, פנו אלינו ואמרנו שאנחנו רוצים שזה יישאר כי הוא חלק מהדרך שלנו".

ליד טיילור ובן (צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן)
צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן

אז תעלו אותו לעמוד יוטיוב שלכם או לאינסטגרם שלכם.
בן: ״יש לי את הסרטון הזה בנייד. אנחנו עוד שוקלים אם להעלות את זה או לא, כי הסרטונים האלה כבר עלו ליוטיוב וצוברים צפיות, אז לא בטוח שצריך שנעלה גם אצלנו".

הנסיבות שבהן נוטרלה הפצצה הוויראלית והוסרה מהאינטרנט נותרו עלומות, ומטל ואביעד נמסר בתגובה: "אנחנו אוהבים את טיילור ובן, בין אם בלייב, או בהקלטה". 

לא ביאס אתכם להתכונן ולשיר ושזה יצא פחות טוב ממה שרציתם?
טיילור: "מי אמר שזה יצא פחות ממה שרצינו? יש המון זמרים גדולים שבלי לנקוב בשמות, לא שרים כמו בפלייבק. את כולם צריך לערוך, וגם להכי גדולים שמים אוטוטיון (תוכנה לתיקון של זיופים מוזיקליים). זה נורמלי".

הפקתם לקחים?
בן: "להבא אולי נתאמן יותר כדי לשיר את זה אחד לאחד. או שפשוט נמשיך בעשייה שלנו. זה לא שנימנע מעכשיו לשיר בלי פלייבק, זאת הדרך שצריך לעבור ומפה רק נשתפר".
טיילור: "אם אייל גולן היה עולה לשיר בלייב ומזייף, גם עליו היו כותבים שהוא לא יודע לשיר, אבל כמובן שלאנשים יותר קל להגיד עלינו שאין לנו קול".
בן: "אנחנו מראש אומרים שאנחנו לא זמרים. אנחנו אמנים. ויש אנשים עם קול הרבה יותר טוב שלא מצליחים כמונו. אפשר להוציא שיר ולעשות מוזיקה בלי לדעת לשיר הכי טוב. אנחנו ההוכחה לזה".

כדי שזה יהיה ברור, אתם מכוונים לקריירה מוזיקלית?
בן: "בטח. לעוד ועוד שירים ולהופעות בקניונים. פשוט להמשיך את מה שאנחנו עושים. אנחנו חיים את החלום שלנו וזו המשבצת שאנחנו רוצים להישאר בה".

"שמנו את הפיקדון הצבאי וכל שקל שהיה לנו, אבל השיר לא התרומם"

זיני בן ה-22 ומלכוב (סוכנות "יולי") בת ה-16 הם פאוור קאפל חם במיוחד. הילדים שמחכים לכל שיר חדש שלהם מקבלים תיעוד 24/7 של חיי הצמד.בוולוגים שעלו לערוץ היוטיוב שלהם ראו אותם רבים, צוחקים או עצובים ובחשבון האינסטגרם שלהם (זיני עם 304 אלף עוקבים ומלכוב עם 382 אלף), כל פריים מדויק. חוץ מזה, הם חיממו את הזמר שון פול כשהופיע בארץ יחד עם אמנים מקומיים נוספים, הם מדגמנים בקמפיין החדש של קסטרו לצד רותם סלע וגם, איך לא, מוכרים מרצ'נדייז שנושא את שמם.

ליד טיילור ובן (צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן)
צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן

אבל עוד לפני שהגיעו לכבוש את בימת הקניון הגדול בפתח תקווה, זיני ומלכוב התחילו מלמטה. מלכוב הייתה כוכבת רשת ודוגמנית שהופיעה בסדרת הילדים "הבנים והבנות" וזיני גם הוא היה כוכב רשת שעושה סרטונים מצחיקים. הכל השתנה כשיום אחד העלה באחד הסרטונים שלו שיר של זמר אחר. "עשיתי סרטון ורציתי מוזיקה ברקע, אז שמתי שיר של הזמר ריקו שמאוד הצליח באותה תקופה בארץ. הוא ראה את זה וכתב לי הודעה שהוא ממש מודה לי ורוצה לפרגן לי חזרה. בכלל לא התכוונתי שזה מה שייצא, סתם שמתי את השיר. אמרתי לו שהוא לא צריך להחזיר לי אבל הוא הציע לי לבוא לאולפן שלו ושנקליט יחד שיר במתנה".

היה לך בכלל שיר או רקע קודם במוזיקה?
בן: "ניגנתי בפסנתר לפני אבל זהו. ריקו אמר שאגיע לאולפן ומשם נזרום. הוא הציע שנקליט שיר שהמצאתי בגיל 16, סתם שיר קיץ של צחוקים, ושנשיר אותו חצי חצי. הוצאנו אותו וקראנו לו ׳עולם ורוד׳, ופתאום משום מקום הוא תפס תאוצה. התחילו להצטבר צפיות ביוטיוב, קצת השמעות ברדיו וקיבלתי הזמנות להופיע יחד עם ריקו. תוך שלושה שבועות היו לנו מיליון צפיות. ואז החלטתי להגיע ליום ההולדת של טיילור, במחשבה שאכיר קצת אנשים". 

לא הכרתם לפני?
טיילור: "לא. עשיתי מסיבה מאוד מוגזמת בווילה והזמנתי חברים, אבל בן בכלל לא הוזמן. הוא שמע שנועה קירל וברק שמיר יהיו אז חשב שזאת הזדמנות לקדם את השיר שלו".
בן: "חשבתי שזה מקום ליצור בו שיתופי פעולה וסטורי לאינסטגרם. הגעתי וחבר הוא הציג אותי בפניה. 'שלום שלום, זה בן, שלום שלום זו טיילור'".
טיילור: "ככה זה היה? תכיר בן, זאת טיילור? למה אתה סתם אומר? אף אחד לא הכיר בינינו. לא ידעתי מי הוא בכלל. נתקלתי בו במסיבה שלי והתחבקנו כאילו אנחנו מכירים כי היה לי לא נעים שאולי אני לא זוכרת מאיפה הוא. הוא אמר לי 'היי אני בן זיני, נעים מאוד', אמרתי לו 'אני טיילור, נעים מאוד' ואז עשינו סטורי לאינסטגרם".

ליד טיילור ובן (צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן)
צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן

איך אפשר שלא.
טיילור: "הוא לקח את הטלפונים של כולם באותו יום כדי לעשות איתנו סטורי. כמה עוקבים זה העלה לך באותו יום?"
בן: "העלה באיזה עשרת אלפים".
טיילור: "קצת סטורי עם נועה קירל, קצת סטורי עם טיילור וזה העלה לו בעשרת אלפים! אחרי יומיים הוא שלח לי סרטון שצילמנו ביום הולדת, שאל אם אני זוכרת אותו ואמר שאחיות שלו מתות עליי. מפה לשם, חלפו עוד כמה ימים ויצאנו עם כל החברים המשותפים שהיו ביום הולדת. וזהו".

איך מכל זה התפתח החיבור המוזיקלי שלכם?
טיילור: "הפכנו לחברים ממש טובים, כאלה שאוכלים כל יום צהריים ביחד. יום אחד נסענו באוטו והוא שמע אותי שרה שיר של עומר אדם ואמר לי, 'איזה יפה את שרה'. עניתי 'מצחיק מאוד', אבל הוא התעקש, 'כן, את שרה יפה!'. למדתי שנתיים פיתוח קול בגיל 12 אבל לא האמנתי לו. הוא אמר לי, 'בואי לאולפן אני אכתוב לנו שיר', וצחקתי לו בפנים. מה לי ולזה?"
בן: "בגלל שהיה לי כבר שיר בחוץ עם ריקו אמרתי, זה כבר המומנטום שלי אז אולי אני אוציא איתה שיר ביחד. ישבתי וכתבתי משהו והיא צחקה על האנגלית שלי. כל הזמן הייתה אומרת לי, 'האו אר יו טודיי, אתה לא יודע לדבר אנגלית'. ואז נפל לי האסימון".

רגע, איזה אסימון?
בן: "של השיר. 'טיי, האו אר יו טודיי'. זו שורת מחץ! ומפה התחלתי לכתוב בתים וחרוזים קיטשיים".
טיילור: "הוא התקשר אלי באותו לילה שהוא כתב ואמר לי, 'יש לי להיט, יש לי את זה'. ואני עונה לו, 'בן, על מה אתה מדבר?'. הוא אמר לי, 'טיי, בואי לאולפן חייבים להקליט את זה' והתחיל להקריא לי את המילים. שאלתי אותו מה הוא לעזאזל כתב ואיך זה אמור להיות קשור אליי. אבל זרמתי איתו ותוך יומיים היינו באולפן".

אחרי שהקליטו את השיר "טיי", לפני פחות משנה וחצי, הגיע החלק החשוב באמת: צילום הקליפ. הם החליטו לצלם משהו פשוט ("הבאנו צלם ב-2,000 שקל ליום, לא השקענו כמעט"), רק ששכחו לעדכן את טיי. "באתי לסט כמו פריננסה, כמו דיווה", מספרת טיילור. "הייתי בטוחה שיש צוות איפור-שיער כי בן אמר לי 'אל תדאגי, תבואי לקליפ והכל יהיה בסדר'".

נשמע לא קל.
בן: "היא ראתה צלם שלא סגור על איזה צד הוא קם בבוקר ואותי מרים תאורה על הגב".
טיילור: "לא הבנתי מה הולך. בקושי היה מאפר. הייתי בהלם כי התרגלתי שבטלוויזיה אני באה ויש הפקה שמארגנת הכל. היה לי כוח רצון, אבל אף פעם לא עשיתי דברים לבד. אני חושבת שדווקא שם התאהבתי בזה. אהבתי שהכל בידיים שלנו ויצא קליפ מהמם. הקהל מאוד מאוד אהב את זה".

מתי הבנתם שהחיבור הזה שווה לכם כלכלית?
טיילור: "עד אז בכלל לא עמדנו על במה. פתאום קיבלנו הזמנות להופעות בבת מצוות. בגלל שהיה לנו אז רק שיר אחד אמרנו לא לכל האירועים, אבל אז הגיעה הצעה לחמם את שון פול ואמרנו, 'בואנה לאן הגענו שמציעים לנו לעלות על במה מול 15 אלף איש עם ארבע רקדניות ותלבושות'. אמרתי, 'וואו בן, עשינו פה חתיכת דרך. יש מצב שמשהו פה עובד ואנחנו צריכים להוציא עוד שיר או להחליט שמעכשיו אנחנו צמד'".
בן: "לא האמנו שהגענו לשם עם שיר מקורי שלנו. ואז החלטנו לשים את כל הז'יטונים בפנים ולהיות צמד. לקחנו את כל הכסף שהיה לנו מהפיקדון הצבאי, הכסף שהרווחנו מהאינסטגרם, הכל. יצא איזה 50 אלף שקל ביחד והכל השקענו בקליפ הבא. קראו לו ׳פייט׳. לקחנו את אנשי הצוות הכי טובים אבל לא קרה מה שקרה קודם".

טיילור ובן (צילום: שי ארבל כהן)
צילום: שי ארבל כהן

למה הוא לא הצליח כמו השיר הקודם?
בן: "לא יודע לשים את האצבע על הנקודה הזאת, אבל בדיעבד אולי כי השיר לא היה טוב כמו זה שלפניו, והקהל לא ידע איך לאכול את זה - כי בראש שלהם בן וטיי הם הכי טובים. הקהל הצמוד שלנו שמע את זה אפילו שהאוזניים שלו לא רצו לשמוע את זה, רק כי זה אנחנו. צרחו את המילים לשירים שלנו בהופעות, אבל לא הצלחנו להגיע בתקופה ההיא לקהלים אחרים. נגיד, לא הגענו לגילאי 17, לחיילים, לתחנות רדיו. לא הגענו למה שאנחנו עושים היום. סטטיק ובן אל או עומר אדם דואגים שכל שיר יהיה יותר טוב מהקודם, ואצלנו הייתה ירידה למרות הכסף שהשקענו".

ואז הוצאתם עוד שיר, "כמו באגדות".
בן:  "את רוב הכסף כבר השקענו בקליפ הקודם, אז פה גירדנו את השקלים האחרונים וגם השיר הזה לא הצליח כמו הראשון. היו מיליון צפיות תוך כמה שבועות אבל פחות טלפונים והרגשנו את הירידה".

"אנשים צמאים לדעת על כל מה שקורה לנו"

הפתרון למשבר, חשבו בן וטיי, יגיע לא מהמוזיקה, אלא מהכימיה ביניהם. במקביל לקריירת המוזיקה הם החליטו להעלות בלוג-וידאו בכיכובם. הם צילמו שלושה פרקים ניסיוניים והחליטו ללכת עם זה לגופי השידור בטלוויזיה, אבל שם לא כל כך התלהבו. "החלטנו שאם יצלמו אותנו 24/7 יראו שאנחנו הכי מצחיקים. ידענו שאנחנו לא יכולים להחזיק הפקה של דבר כזה לבד אז חיפשנו מישהו שירצה את זה", מספר זיני.

ליד טיילור ובן (צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן)
צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן

ואילו תשובות קיבלתם?
בן: "הלכנו לפגישה בערוץ 20, לתוכנית של אלירז שדה ונפגשנו עם כל מיני מנכ"לים של ערוצי טלוויזיה. כולם אמרו לנו לא. שהם לא מבינים את המטרה של זה, לא רואים לאן זה הולך. אמרנו שנעשה את זה לבד ונוכיח להם. בסוף מי שהאמין בנו זה יניב ויצמן, מנכ"ל חברת 'טינק'. הוא אמר שאם עשינו את זה פעם אחת עם השיר טיי, אין סיבה שלא נצליח שוב. הוא שכר לנו דירה במגדלי יו, צלם שיצלם אותנו כל הזמן ועלו בסוף איזה מאה פרקים".

הוולוגים כללו אתגרים, מתיחות, סצינות סביב הכלב טוי (הלך לאיבוד או היה צריך לעבור ניתוח) וכמתבקש גם דרמות סביב הזוגיות, שתודלקו על ידי ריבים תכופים. זיני ביקש מהצלם לא להפסיק, ולהמשיך לצלם גם כשטיילור בוכה. "היה לי קשה מאוד בהתחלה שיראו אותי בוכה".

למה באמת לעשות את זה?
טיילור: "ראיתי שאנשים אוהבים את זה ויותר קל להם להתחבר אליי ככה, אז זרמתי עם זה".

מה זה משנה אם אנשים אוהבים, אם לך לא נוח עם זה?
טיילור: "למדתי לא לשקר וכשאני בוכה להגיד 'די' ופתאום לחייך. כשאני עצובה ורע לי, אני רוצה שגם אתם תרגישו מי זו טיילור ולמה היא עצובה. ככה קל יותר להתחבר לדמויות שלנו ולדעת מי אנחנו באמת".

מה כן תשמרו לעצמכם?
בן: "ההורים שלי לא רוצים להצטלם. אמא שלי נניח מתעצבנת כשרואים שהבית מבולגן. אבל 99.9 אחוזים בחיים שלי אני חושף. אני אוהב את זה. זה כיף לי שאנשים מכירים אותי. כשאתה מוביל דעת קהל אתה יכול ללכת עם בגד מסוים ואז גם אחרים הולכים, אתה יכול למכור מוצרים של עצמך".
טיילור: "הדבר היחידי שלא אצלם זה חס וחלילה מוות של אדם קרוב או מצב חירום משפחתי". 

ליד טיילור ובן (צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן)
צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן

גם בלי מצב חירום, הסיפור המשפחתי של מלכוב הוא לא פשוט. היא עלתה לארץ בגיל שנתיים וחצי מלוס אנג'לס וכשהייתה בת ארבע וחצי הוריה התגרשו. שמונה חודשים אחרי זה אמה נישאה מחדש, אבל אביה סירב שטיילור תיסע לחתונה שנערכה בקפריסין. באופן מפתיע, מלכוב לא אוהבת לדבר או לחשוף פרטים על העניין. "זה משהו שאני מעדיפה לא להיכנס אליו, לא כי אני מסתירה אלא כי זה משהו שעבר כבר. אני לא אדם שמתבכיין, אני לא אוהבת להתמסכן. אני מסתכלת קדימה והכל סבבה. כשאני רואה אדם שעושה את זה על משהו שהוא עבר אני אומרת, 'אוי באמת, זה מה שאתה רוצה לספר לנו עכשיו?' הקהל הקרוב שלי יודע מה עברתי. בעבר למשל סיפרתי שהייתי חשופה לבריונות רשת כשהפיצו סרטון פורנו וטענו שזו אני שם. אמא שלי ואני עשינו סרטון יחד, ושם הבאתי הוכחות שזו לא אני, בכיתי מול המצלמה וסיפרתי מולה מה קרה לי בחצי שנה הזו. רציתי שיידעו מה עבר עלי".

אז למה לתעד את הריבים שלכם זה בסדר מצידך?
טיילור: "כי אלו החיים שאני חיה עכשיו ואותם אני מצלמת. ריב עם בן יכול להסתיים פעם בזה שלא נצלח את המשבר והכל יתפוצץ, אז שלפחות יהיה תיעוד של זה".

למה?
טיילור: "כי גם אם זה מתפוצץ אנחנו מספרים, לא בן?"
בן: "מה? כן, היינו מספרים כי אנחנו מחויבים לזה. הקהל שלנו צמא לדעת מה שקורה לנו".

זה לא מוזר בעיניכם שיש לכם מחויבות כלפי אנשים שלא הולכים לישון איתכם בלילה?
בן: "בואי נעשה סדר. וולוגים אנחנו כבר לא עושים כל יום אז התיעוד הוא אינסטגרמי. ושם זה כבר נהיה יותר צנזוריסטי. אני חושב שגם אם ניפרד אז נדע איך לצנזר ולהגיד לקהל באופן שהכי לא יפגע בנו".

ליד טיילור ובן (צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן)
צילום: סטודיו מאקו, שי ארבל כהן

"עברתי דברים בחיים שגם בת 40 לא עוברת"

מלכוב וזיני יודעים על מה הם מדברים. הזוגיות שלהם, שנחשפה עוד לפני שמלכוב הגיעה לגיל 16, ספגה לא מעט הרמות גבה נוכח פער הגילאים וגילה הצעיר של מלכוב. הם החליטו שהם יחד בזמן שטסו לצרפת לצלם קליפ. כשחזרו לא יכלו עוד להסתיר את הלב הרוטט. "מהשיר הראשון שלנו כבר היה דיבור על האם אנחנו יחד או לא. רצינו לבדוק בעצמנו לאן זה הולך ולהוציא את זה בדרך הכי נכונה", מספרת מלכוב.

ומהי הדרך הכי נכונה?
טיילור: "אחרי ארבעה חודשים, בדיוק בתפר שבין הוצאת השיר 'מינימור' ליום הולדת 16 שלי, החלטנו שנוציא את זה. אמרתי לבן שאני חושבת שהכי נכון שזה לא ייצא סתם באינסטגרם אלא בשער של עיתון".

איזה תגובות קיבלתם כשזה יצא החוצה?
טיילור: "שבן פדופיל ואנס ושאני זונה. זה עיצבן אותי כי בן אמנם גדול ממני בשש שנים אבל הם לא יודעים שאפילו שאני בת 16, אני בכלל מתנהגת כמו בת 20 או 22. היו שם גם מגיבות בנות 28 שמי יודע אם הן נשואות או לא. לרוב ההורים שאני מכירה יש הפרש גדול ביניהם, ולמה בכלל צריך לשפוט אנשים?".  

טיילור ובן (צילום: שי ארבל כהן)
צילום: שי ארבל כהן

נראה לי שהרמת הגבה היא בעיקר כי בגילאים האלה כל אחד אמור להיות במקום אחר בחיים.
טיילור: "אני יכולה להגיד לך שעברתי דברים מאוד קשים בחיים שלי, שיכולים אולי להשתוות לדברים שמישהי בת 40 עוברת. אם זה הגירושים של ההורים שלי שהיו יחסית טרגיים ועצם זה שהפקתי קליפ בצרפת. להזמין כרטיסים לשמונה אנשי צוות, לעשות ביטוח לכולם, לדאוג שהמזוודות לא יחרגו, להזמין מלון ולסחוב תאורה, זה דברים שאישה יותר מבוגרת ממני עשויה לא לעבור כל החיים. אני לא יכולה להיות עם ילד בגיל שלי או כזה שגדול ממני רק בשנתיים. אני צריכה מישהו בוגר".
בן: "טיילור היא לא בת 16 רגילה. היא עברה בחיים דברים שביגרו אותה. היא מדברת לעניין ואפשר לנהל איתה שיחות על פוליטיקה ועל חוזים. אני לא רואה את הפער בינינו".

ודיברתם על מה יקרה אם זה לא יעבוד?
בן: "דיברנו על זה פעם אחת. העבודה תימשך, אי אפשר לברוח מזה, יש לנו מחייבות להופעות עד אוגוסט הבא אז זה חד משמעית חייב להימשך. אני חושב שלא תהיה בעיה גדולה כי גם אם ניפרד, לא נהיה אויבים. נדע ללכת אחד לקראת השנייה. אם ילדה תזמין אותנו לבת המצווה שלה, אנחנו נגיע אליה אפילו אם ניפרד. אולי זה פשוט לא יהיה באותו האוטו".

צילום: שי ארבל כהן | סטיילינג: זוהר מאירי | איפור: מישל אדרי | שיער: עדן ירושלמי | | ע. סטיילינג: אתי סבן | בגדים (לפי לוקים): לוק 1- טיילור: מעיף וגולף- Castro, טבעות- פדני, בן: מעיל- Castro, לוק 2- טיילור: חליפה וטופ- בוטיק ורנר, תכשיטים- פדני, בן: חולצה ומכנס- Castro, לוק 3- טיילור: סווטשירט וסריג גולף- Castro, טייץ ועגילים- ברשקה, בן: חולצה- דיזל, מכנס- Castro, לוק 4- טיילור: חליפת קורדרוי שחורה- vans, גולף- סבינה מוסייב, בן: גולף שחור- טומי הילפיגר, מכנס- Castro