נאור אלבז - "מה שאת צריכה"
ביצוע טוב לשיר מפתיע. זה אחד הנאמברים היותר טובים שאלבז נתן בעונה הזו, והוא שר אותו כמו שצריך, כמו שמצופה ממנו. תוספת הקצב המזרחי בפזמון שדרגה את הבלדה הזו של נאור אורמיה לכיוון סוחף יותר, וכשאלבז שר את הקטעים השקטים הוא גם הצליח לרגש. בזה הכוח שלו זה לא היה מפיל, אבל בהחלט מוצלח.
ציון: 8.5

עידן עמדי - "עכשיו"
שיר טוב, קצבי, מעניין, עמוק וגם פופי. עידן עמדי הוכיח כאן שהוא לא רק מבצע נהדר כשלוחצים אותו אל הקיר (ראבאק בן אדם לאן נעלמת מאז "אייכה?" לפני שבועיים) אלא גם יוצר מוכשר שיודע לברוא להיט. צריכים לקחת את השיר הזה ולהוציא אותו מחר לרדיו, הוא אחד היפים והטובים ששרו השנה בארץ, ועמדי הגיש אותו מצוין.
ציון: 9.5

נאור אלבז ובועז שרעבי - "אם את עדיין אוהבת אותי"
זה מדהים מה קורה כשלוקחים זמר מתחיל כמו נאור ומעמידים (או יותר נכון מושיבים) אותו ליד ענק כמו שרעבי. בבת אחת הוא עולה בכמה רמות. אלבז היה בביצוע הזה הרבה הרבה יותר טוב ממה ששמענו אותו לאורך כמעט כל העונה. מגיע לו שאפו מיוחד על הסלסולים והעלייה המהירה והחזקה לקראת הסוף. סחתיין.
ציון: 9

עידן עמדי ושולי רנד - "אייכה"
טוב, זה לא חוכמה. שולי רנד (שהוא אגב שחקן גדול) הוא אחד הדברים הכי טובים שקרו למוזיקה בארץ בשנים האחרונות, והשיר הזה הוא תפילה מהדהדת וככל שהיא מושרת בעדינות ובשקט היא יותר מרגשת. השניים שרו דואט אמיתי, עם חלוקה בתוך הבתים של שורות וחצאי שורות ומילים בודדות. רנד שר כמו שהוא רגיל, עמדי הביא את הלב הגדול שלו והתפלל יחד איתו. נפלא.
ציון: 9.5

אוהד שרגאי ונינט טייב - "מדברים"
זה היה כבר ביצוע ברמה אחרת לגמרי. ביצוע של הופעה חיה אמיתית מול קהל במועדון רוק שמלא בפוזה וצריך לעשות עליו רושם. ווואחאד רושם הם עשו. נינט נראית טוב מאי פעם ושרה טוב מאי פעם. שרגאי היה שרגאי - תוסס, וירטואוזי, אנרגטי, שהראה שיש לו איכויות של רוקר שמתאבד על נאמברים. זה היה מדליק. נהניתי מכל שנייה.
ציון: 10

דיאנה גולבי ואביב גפן - "ריק בבית"
אני אוהב את אביב גפן כאמן יוצר וכבן אדם נחוש, עם מנוע וחוש הומור מפותח, אבל אביב, עם כל גדולתו, וכישרונו, ואלבומי הזהב והפלטינה והקריירה באירופה והחימום ל-U2, הוא לא זמר גדול. זה אומנם שיר שלו, אבל דיאנה, האפרוחה בת ה-18 הזו, שרעדה מהתרגשות, שרה אותו יותר טוב ממנו. חד וחלק. גפן אפילו זייף קצת, אבל זה חלק מהחן שלו.
ציון: 9

>> בעז שרעבי בראיון לפני התוכנית

הדואט הסודי של נאור אלבז

השיר של יובל לב טוב

הסינגל של אדיר גץ

הסינגל של אורן קוקו