דודו אהרון הגיע הבוקר לאולפן של סלוצקי ודומינגז ברדיו תל אביב 102FM והפתיע עם ביצוע לשיר "קרוסלה" של בן ארצי. "זה שיר שאני כבר שנתיים חושב עליו כשאני באולפן הקטן שלי", התוודה אהרון. "פגשתי את בן ארצי לפני כשנה בכיתת אמנים, שבה הוא הסביר לילדים על מוזיקה, ואמרתי לו שאולי יום אחד אבצע את השיר. אני חולה על השיר הזה".

עוד לפני כן סיפר דודו אהרון על תוכנית הריאליטי החדשה שלו "הרווק" שעולה הערב, והודה שהיו לו בה רגעים קשים, בהם נכנס לפלונטר רגשי עמוק, כיוון שהפגין חולשה מול הבחורות שהיו עוצמתיות. "אתה נפגש עם בחורה לדייט ואחרי שלוש שעות עם מישהי אחרת - הרגשתי כאילו אני בוגד, לקחתי את זה מה-זה ללב. לקחו אותי לשיחות אמרו לי שאני חייב לבדוק אותן ברמה הרגשית כדי למצוא את האחת. אתה נכנס לדייט ויש רגע רומנטי ומה קורה פה יש מומנט וחיבור שקורה משהו טוב. באמת כל מי שהגעתי איתה למצב רומנטי ואינטימי זה היה מרצון שלי כי הגעתי איתה למצב של חיבור וכיף".

ברוח התוכנית התלוצץ אהרון וסיפר שכיוון שהוא מופיע בכל ערב הוא חייב לשמור על הגרון, ולכן ערך בדיקות "משטח גרון" למועמדות בתוכנית כדי שחס וחלילה לא יידבק מהן בהצטננות או דלקת. על הנשיקות בתונית הוא אמר: "לא כל מה שרואים בתוכנית זה באמת ככה", הוא מיהר להסביר. "יש גם את נפלאות העריכה, לפעמים נשיקה של 20 שניות הופכת לסצנה של כמה דקות".

דודו אהרון: "הביקורות על הקליפ הרחיקו לכת"

בהמשך ביצע דודו אהרון גרסה אקוסטית מיוחדת ללהיט החדש שלו "האוטו שלי היופי שלך", שהקליפ שלו עם הדוגמנית-שחקנית שיר אלמליח עורר סערה וביקורות פמיניסטיות זועמות. "אני חושב שאנשים הרחיקו לכת בביקורת שלהם", אמר אהרון. "קראתי טוקבקים של אנשים. למדתי שאתה לא יכול במדינה שלנו לקסבל רק טוב ולמדתי לחיות עם זה. בקליפ באנו בעצם לצחוק על המצ'ואיזם של איך שאנשים רואים את הזמר המזרחי עם מרצדס ובחורה, ובסוף אני מתעורר באיזו טרנטה של מיסטר בין. לגמרי באנו לצחוק ולעשות פאן באווירה טובה".

בתשובה לשאלה על גובה הצ'ק שקיבל על ההשתתפות בה"רווק" ענה אהרון שהוא לא היה חזק בבגרות במתמטיקה. אז טוב שהוא יודע לשיר נהדר.

>> האם השיר של דודו אהרון הוא ה-להיט של הקיץ? אתם מחליטים