צילום, בימוי ועריכה: תמר רודוי ואסף מגל, "האוזן השלישית"

מלכה שפיגל, הבסיסטית של "מינימל קומפקט" ו-"Githead" ומוזיקאית עצמאית, ממליצה בחנות "האוזן השלישית" בתל אביב על אלבומים אהובים עליה במיוחד: "Loveless" של "My Bloody Valentine", רוברט ווייאט ב"Rock Bottom", האלבום "23" של בלונד רדהד ו"Speculation" של להקת "To Rococo Rot", שהמתופף שלה רונלד ליפוק מנגן עם שפיגל באלבומה החדש. גם הסדרה השוודית-דנית "Bridge" זוכה להמלצה.

מלכה שפיגל, שחוזרת לקדמת הבמה, תשיק את אלבומה החדש "Every Day Is Like The First Day" בשתי הופעות חגיגיות בהרכב מלא ב"אוזן-בר" בתל אביב ב- 21 וב- 22 בנובמבר. בהופעות יבוצעו שירי האלבום בבכורה עולמית.

להופעה יצטרפו: קולין ניומן - בעלה של שפיגל, מנהיג וסולן להקת Wire. שותף ומייסד, יחד עם שפיגל, בלייבל הלונדוני Swim. אורי פרוסט- מוזיקאי, מפיק ובמאי. בעבר חבר "כרמלה גרוס ואגנר", "הפליז" וכיום בהרכב Mambas. גיל לוז - מוזיקאי אלקטרוני, חבר ב "951" וב"מאמבאס". רונלד ליפוק - יליד גרמניה המזרחית, מתופף ומייסד להקות פאנק וניו ווייב תחת שלטון המשטר הקומוניסטי. סולן Tarwater וחבר ב- To Rococo Rot.

"Every Day Is Like The First Day" הוא אלבום הסולו הראשון של שפיגל מאז "My Pet Fish" שיצא ב-1997. בהקלטת האלבום השתתפו, בין היתר, ג'וני מאר (The Smiths), אנדי ראמזי (Stereolab) וג'ולי קמפבל (LoneLady). את האלבום ניתן להשיג באופן בלעדי בחנויות האוזן השלישית.