בראיון שהעניק לאחרונה למגזין "Notion magazine", סיפר המוזיקאי אלכס קאמזי על החברות שהתפתחה בינו לבין הראפרית אזיליה בנקס, איתה הוא שיתף פעולה בעבר. באותה הזדמנות הוא בחר לספר על תקרית מטרידה במיוחד בה הייתה מעורבת בנקס והצליחה להדאיג רבים מהקוראים.

"בימים שבהם התחלתי לעסוק בכשפים, ביקשתי ממנה (מבנקס) עצות בנוגע לכישופים. היא אמרה לי: 'למה שלא פשוט תרד לנהר כדי למצוא שם נחש? תחתוך אותו ותשתמש בדם שלו'", סיפר קאמזי.

זאת לא הפעם שאזיליה חושפת את הניסיונות הביזאריים שלה בתחום המפוקפק, ובשנת 2016 היא סיפרה למעריציה, דרך סרטונים שהעלתה לרשתות החברתיות, שהיא החלה להקריב בעלי חיים (לרוב תרנגולות) כבר מ-2013, ואת המעשים המזעזעים היא מבצעת לרוב בביתה.

בנקס זכתה לפריצה הגדולה שלה בתעשיית המוזיקה ב-2012 בזכות הלהיט "212", ובמשך שנים היא נחשבה לאחת הכוכבות המבטיחות של עולם ההיפ הופ, אבל השערוריות הרבות בהן הסתבכה הובילו לביטולים של רבים מהפרויקטים עליהם היא עבדה.

לפני כשנתיים הראפרית עוררה סערה נוספת לאחר ביקורה בארץ, ובשורה של פוסטים ששיתפה היא סיפרה למיליוני המעריצים שלה על יחס גזעני ומשפיל שחוותה מצד הציבור הישראלי: "לעולם לא אחזור לשם. אני אוהבת את המעריצים שלי, אבל אתם תאלצו לטוס בשביל לראות אותי כי המדינה שלכם מטורפת".