קצת לפני הפריצה הגדולה שלו כאמן סולו, ג'סטין טימברלייק הפך לשותף המוזיקלי הקבוע של טימבלנד. מפיק העל עבד עם כוכב הפופ על רוב השירים שהוציא עד היום ואפילו התארח בכמה מהם. בנוסף, השניים עבדו יחד על להיטים של אמנים אחרים כמו ריהאנה, מדונה וביונסה.

בסוף השבוע האחרון טימבלנד העלה תמונה שלו ושל ג'סטין מתוך הופעה משותפת שהעלו לפני 13 שנים, ולאותו צילום הוא הוסיף את הכיתוב: "FUTURE SEX- LOVESOUNDS pt 2".

עכשיו אלו מכם שמכירים היטב את הדיסקוגרפיה של טימברלייק זיהו מיד שמדובר ברמיזה לכך שהשניים כנראה עובדים על אלבום המשך לאלבומו השני של נסיך הפופ.

View this post on Instagram

A post shared by Timbo the King (@timbaland) on

הפוסט גרר התלהבות רבה מצד המעריצים של שני המוזיקאים המצליחים, ובין התגובות לאותה תמונה אפשר למצוא משפטים כמו "ג׳סטין וטימבלנד עומדים להציל את 2020"; "הקאמבק הזה הולך להיות מטורף"; "האלבום המקורי היה כל כך מיוחד אז חלק 2 בטח יהיה מדהים"; ו"הגיע הזמן".

ב-2006 שחרר ג'סטין את אלבומו השני "FutureSex/LoveSounds", שהופק כמעט במלואו על ידי טימבלנד. האלבום מכר יותר מ-10 מיליון עותקים ברחבי העולם וכלל להיטים כמו "My Love" ו-"Sexyback", ורבים מגדירים אותו כאלבום הכי מוצלח בקריירה של טימברלייק.