אמש טיילור סוויפט ביצעה בפעם הראשונה על הבמה את השיר החדש שלה, "!Me", בטקס הפרסים של מגזין בילבורד. הזמרת פתחה את שיתוף הפעולה שלה ושל ברנדון יורי (סולן 'פאניק! אט דה דיסקו') עם להקת מתופפים, מה שגרם לרבים מהצופים להצביע על דימיון בין ההופעה שלה לזו שהעלתה ביונסה בשנה שעברה בפסטיבל קואצ'לה.

המופע של ביונסה, שמתועד בסרט הדוקומנטרי האחרון שלה - "Homecoming", נפתח גם הוא עם עשרות מתופפים, שליוו אותה במהלך ההופעה. הדימיון הרב בין שתי ההופעות גרר גל של תגובות ברשתות החברתיות, בהן הואשמה טיילור בהעתקה מההופעה האייקונית של ביונסה.


בין הטוקבקים הרבים שהציפו את הרשת בשעות האחרונות, ניתן למצוא משפטים כמו "איך את מעזה לגנוב מביונסה? תהיי מקורית", "המתופפים של ביונסה היו הרבה יותר טובים", "את יכולה לקחת ממנה השראה, אבל אל תעתיקי במדויק", "טיילור צריכה להתנצל על הבלגן הזה", "אני רואה שטיילור צפתה בסרט של ביונסה יותר מפעם אחת" ו"את בחיים לא תהיי קווין בי, תפסיקי להביך".

בניסיון להגן על טיילור ולהוכיח שהיא לא באמת העתיקה מביונסה, מעריצים שלה הזכירו ברשת את הקליפ המפורסם ללהיט "You Belong With Me", במהלכו כוכבת הקאנטרי לשעבר מופיעה כחלק מלהקת מתופפים. אותו קליפ שוחרר לפני כעשור.