טקס ההלוויה של ליסה מארי פרסלי, בתו היחידה של אלביס, נערך ביום ראשון האחרון בביתו המיתולוגי של אביה. כעת, לאחר ההלוויה, סולן להקת גאנז אנד רוזס אקסל רוז חשף את בקשתה האחרונה והמיוחדת של מארי פרסלי ממנו לטקס ההלוויה שלה. בראיון שקיים ל-Entertainment Tonight חשף כי הזמרת ביקשה ממנו לבצע בטקס את הקלאסיקה של הלהקה November Rain.

"אפילו לא ידעתי שמצופה ממני לדבר או לעשות כל דבר", אמר רוז בראיון. "ואני עדיין מרגיש כאילו אני לא אמור לדעת שמגיע לי להיות שם. רציתי לעשות לה צדק ומשהו נכון, לידה, ליד המשפחה שלה והמעריצים. זה היה חשוב לי ממש, הייתי ממש לחוץ והתרגשתי מאוד כששרתי. כשכתבתי את ההספד זה היה יחסית רגוע, אבל לא לומר את הכל".

הוא המשיך וסיפר כי כשביקשו ממנו לשיר בהלוויה, בדיעבד הבין שזו הייתה בקשתה של מארי פרסלי לפני מותה. "הבנתי שהיא למעשה דיברה על זה, שאם הסיטואציה תקרה... בגלל זה הם הזמינו אותי ואז ביקשו שאבצע אותו. כמובן שהייתי צריך להיות שם". בטקס ההלוויה עצמו, רוז החל בהספד קצר למארי פרסלי: "אני יודע שליסה אהבה את המשפחה שלה מאוד, וגוננה מאוד על אביה ועל המורשת שלו. גם בעוד מיליון שנה לא הייתי מדמיין שאני עומד פה, שר עבורה בנסיבות האלה".

מארי פרסלי הלכה לעולמה כאמור, בגיל 54 ומדום לב. רק בתחילת החודש הזמרת נכחה בטקס גלובוס הזהב לצד אמה, פריסילה. שם השחקן אוסטין באטלר, שגילם את אלביס בסרט הביוגרפי עליו וזכה בפרס גלובוס הזהב לשחקן הטוב ביותר בסרט דרמה, הודה מעל הבמה לבתו של הזמר האגדי: "ליסה מארי, פריסילה, אני אוהב אותך לנצח," אמר באטלר. במהלך אחד הריאיונות שהעניקה על השטיח האדום, פרסלי תפסה את ידידה שעמד לצידה, ואמרה לו: "אני הולכת להחזיק את היד שלך". כעת, המנחה, ביל בוש, מספר שבמהלך הריאיון הוא הרגיש שמשהו לא כשורה.