ליידי גאגא חושפת כי חשבה בעבר שהיא כבר לא תזכה להיות על הבמה. רגע לפני שפתחה את הטור העולמי שלה בהופעה בגרמניה, גאגא, שהתמודדה עם לא מעט בעיות רפואיות בשנים האחרונות, שיתפה את המעריצים בלעדיהם היא לא הייתה מצליחה להתגבר על המשברים.

"היו זמנים שחשבתי שלא אהיה שוב על הבמה", צייצה, "הייתי כל כך עצובה שלא הצלחתי אפילו לחלום על דבר מלבד סיוטים מכאיבים. התגברתי על הסיוט שלי עם אהבה, תמיכה, כנות, אמת, כנות, כישרון והתמדה. אני כל כך אסירת תודה". בציוץ נוסף שפרסמה למחרת היא כתבה על האלבום האחרון שלה: "מה המשמעות של כרומטיקה? להילחם על החיים שלך".

את הטור העולמי גאגא כאמור פתחה בהופעה בגרמניה, אחרי שהוא תוכנן ל-2020 אבל נדחה כמו כל התוכניות של העולם בתקופת הקורונה. המעריצים יכולים להתנחם כי לפי סט-ליסט המופע, היא הרימה שואו מיוחד שכולל כ-9 שירים מ-Chromatica, האלבום האחרון שהוציאה לפני כשנתיים. אבל גם הפתעות כמו Monster שהוציאה ב-2009 ולא הופיעה איתו כבר שמונה שנים.

גאגא התמודדה בשנים האחרונות עם בעיות רפואיות כמו חרדה ודיכאון ופיברומיאלגיה (כאב ברקמת החיבור בגוף ובשרירים). היא התראיינה ב-2018 על המחלה: "זה כל כך מעצבן אותי שאנשים לא מאמינים שפיברומיאלגיה היא מחלה אמיתית. אנשים צריכים להראות יותר חמלה, כאב כרוני זו לא בדיחה. זה להתעורר כל בוקר בלי לדעת איך תרגיש".