מערכת היחסים הלא מאוד ארוכה של הראפרים קארדי בי ואופסט ידעה הרבה מאוד עליות ומורדות, שרובם התנהלו באופן פומבי מאוד. השניים הביאו לעולם בת משותפת, הצהירו על פרידתם ואז חזרו להיות ביחד. אלא שאתמול התחילו שוב להישמע קולות פחות נעימים. בת זוגו של הראפר 6ix9ine, ג'ייד, פרסמה באינסטגרם שלה תיעוד של הודעה ששלח לה אופסט, שבה כתב שהוא מתגעגע אליה.

את הווידאו ליוותה ג'ייד בטקסט הבלתי מתפשר "לאשתך יש תיק פלילי פתוח, למה אתה כותב לי, אתה לא מכבד אותה? יש הרבה חרא שעדיין לא חשפתי, אבל יש זמן להכל". באופן טבעי, הווידאו המדובר עשה הרבה רעש, אז קארדי החליטה להגיב בסדרת סרטונים משלה, שאמנם נמחקו מאז מאינסטגרם, אבל לעולם לא יימחקו מהלב שלנו.

View this post on Instagram

Your wife @iamcardib has a OPEN CRIMINAL CASE , why are you writing me you don’t respect her ??????? Theirs a lot of shit I haven’t exposed yet , but there’s a time for that I’m the QUEEN of talking shit now I’m backing it up

A post shared by JADE ⚡️ (@__ohsoyoujade) on

בתגובתה, אמרה קארדי בין היתר שהחשבון של אופסט באינסטגרם נפרץ, ושמי ששלח לג'ייד את ההודעה למעשה כלל לא היה הראפר: "כולם יודעים שהוא עשה הרבה שטויות, אבל הוא לא טיפש, הוא לא משוגע. החיים שלנו טובים, היה לנו סוף שבוע נהדר, הוא לא יסכן את עצמו ככה ואני לא מתכוונת לשתף עם זה פעולה", אמרה באחד הסרטונים.

התגובות של הגולשים להסבר הזה היו כצפוי סקפטיות מאוד, במיוחד לאחר שפורסם כי גם חשבון הטוויטר של אופסט נפרץ לכאורה בהמשך אותו יום. כמה גולשים ציינו שהפער בין 12 השות שבין שתי הפריצות לכאורה לחשבונות האינסטגרם והטוויטר שלו הוא מחשיד. ג'ייד, מצדה, פנתה שוב לאופסט דרך הסטורי שלה באינסטגרם, והטילה גם היא ספק באמינות התאוריה: "הפריצה התרחשה רק לאחר שנחשפת". אופסט טרם הגיב לדברים.