אין תמונה
אחת ההופעות הראשונות של ביונסה, בגיל 7

אז מה קורה עם האלבום החדש של ביונסהשהבטיחו לנו שיצא עוד הקיץ? האמת שלא כל כך ברור. ככל הנראה, אפילו מנהליה של הכוכבת והיא עצמה, עוד לא סגורים מה הם רוצים שיקרה איתו. זה לא מפריע ל"מיסז קארטר" לעשות 55.6 מליון דולר מסיבוב ההופעות הנוכחי שלה בשלושה חודשים בלבד, על פי הדיווחים באמריקה. היא גם מפרגנת בגדול לאלבומים החדשים של בעלה ג'יי זי ("Magna Carta Holy Grail") ובת דודתה קלי רולנד (""Talk A Good Game"), בהם היא השתתפה בקולה, אבל האלבום שלה עוד לא נראה באופק.

מה כן יש? ב-6.6 ביונסה הוציאה את השיר "Rise Up" מפסקול הסרט "Epic", ולפניו יצאו השיר הקצת מוזר "Bow Down, I Been On" שבישר על אלבום חדש בפתח, הקאבר ל"Back To Black" של איימי ווינהאוס מפס-קול "גטסבי הגדול", "Grown Woman", שהחל דרכו כ-"Mirrors" מהפרסומת ל"פפסי" ויצא כשיר מלא, ו- "Standing On the Sun", שהחל דרכו בפרסומת ל"H&m" והפך גם הוא לשיר מלא.

האם אלה הם בסיס לאלבום חדש של ביונסה? ממש לא בטוח. הדוברים שלה מכחישים שהיא גנזה בחודשים האחרונים 50 (!) שירים חדשים, כך על פי השמועות בתעשייה. מנגד קשה להם להכחיש שביונסה ממשיכה לעבוד קשה על שירים חדשים, בפרקי הזמן שיש לה בין ההופעות של הסיבוב הנוכחי "The Mrs. Carter Show" ובמקביל לגידול ביתה בת השנה וחצי בלו אייבי.

אין תמונה
מי מסתתר מאחורי המסכה? חתול, מפלצת או ביונסה היפה

מה שביונסה מחפשת בנרות הוא להיט ענק. אין לזה מילה אחרת. יש הסכמה כללית על כך שאלבומה הקודם "4" כלל כמה להיטים לא רעים בכלל, ואפילו להיט גדול מאוד כמו "Girls Run The World", אבל לא מגה-להיט ברמה של "Single Ladies" או "Crazy In Love", ולכן היא ממשיכה לחפש משהו מפוצץ, לפחות ברמת ה"Diamonds" של ריהאנה.

לצורך כך ממשיכה לעבוד ביונסה עם מפיקים מוזיקליים כמו דיפלו, Ne-yo ו-The Dream, שסיפרו שביקשו מהם עוד שירים, בפליטות פה כאלה ואחרות. ברור שגם בעלה, ג'יי-זי, נחלץ הפעם לעזרתה ותורם מנסיונו. הדיבור כרגע הוא שביונסה אכן "שמה בצד רעיונות", והחליטה "לחפש רעיונות חדשים", כך צוטט דיפלו.

אז מתי יגיע האלבום החדש? הדוברים ומתעקשים שלאלבום של ביונסה אין תאריך יעד. באמריקה מתעקשים שהוא ייצא רק בשנה הבאה, כלומר 2014, ואילו היא עצמה ענתה לשאלה בנושא שהגיעה ממעריץ, במילה אחת: "נובמבר". נחיה ונראה.

בינתיים, וכדי שנזכור כמה היא מגניבה, פרסמה ביונסה תמונה שלה מהצגת בית ספר בגיל 7, עם מעין בגד הודי או פקיסטני וטורבן מוזהב על הראש. השבוע היא גם שלפה באינסטגראם תמונה שלה מחופשת לבאטמן. אולי איש העטלף המגה-גיבור-על יפיק לה מגה-להיט?.

>> הקליפים החדשים של אביצ'י וג'סטין טימברלייק