אתמול הודיעו כלי התקשורת בבריטניה על מותו הפתאומי של הראפר דין ווסט, שמוכר תחת שם הבמה 'בלאק דה ריפר'. הראפר הלך לעולמו במהלך חופשה שלו ושל כמה ממקורביו באי מונטסראט, שנמצא בים הקריבי. הוא היה בן 32 במותו.

מאחר שטרם פורסמה הסיבה הרשמית למותו, רבים מהמעריצים מאמינים שקיים קשר בין המוות הפתאומי של הראפר מלונדון להתפשטות של נגיף הקורונה. בריטניה היא אחת המדינות שסובלות מהמצב הקשה ביותר בעקבות התפרצות הווירוס, עם כ-50 אלף נדבקים ולמעלה מ-5,300 מתים.

בעקבות הידיעה על מותו, מאות אמנים ומעריצים שיתפו פוסטים לזכרו. בין הדברים שנכתבו על מותו: "איך אפשר לעצור את הדמעות?", "עוד מכה קשה בשנה נוראה הזאת", "איך אפשר להתעלם מהקשר בין מה שקרה לו למה שקורה עם הקורונה?" ו"שנה עצובה מאוד, מוזר שאף אחד לא מספר מה באמת קרה לו".

בלאק דה ריפר החל לעבוד בתעשיית המוזיקה בתחילת העשור הראשון של שנות ה-2000. בשנים האחרונות הוא הפך לאחד השמות החמים בסצנת הגריים הלונדונית, וב-2018 הוא הוציא את האלבום הרשמי הראשון שלו, "Money Grows on Trees". בנוסף, הוא היה מוכר בזכות הקמפיין שלו, שקרא לאשר שימוש בקנאביס בבריטניה. בשנת 2014 נולד בנו היחיד של בלאק דה ריפר.

View this post on Instagram

Today's my sons 3rd Birthday plus its Father's Day Grateful to be here baby ☀️

A post shared by Ital Samson (@blacktheripper) on