למרות שפתחו את הקריירות שלהן באותה תקופה, סלינה גומז סיפרה בעבר שכבר מימיה ככוכבת דיסני, ריהאנה הייתה אחת ההשראות המוזיקליות הגדולות שלה. בנוסף, כמה מהלהיטים הגדולים בקריירה של סלינה הם שירים שריהאנה ויתרה עליהם, כמו "Same Old Love” ו-"Come & Get It".

בראיון שצילמה במהלך סוף השבוע האחרון מביתה שבלוס אנג'לס, סיפרה סלינה למנחה של תחנת הרדיו האינטרנטית "ביטס וואן" על החיבור המיוחד שלה לריהאנה וציינה שהיא החלה לעקוב אחרי הקריירה של רירי מהרגע בו היא שחררה את הלהיט "SOS”.

השיר כזכור יצא כסינגל הראשון מתוך אלבומה השני של ריהאנה ("A Girl Like Me”, ב-2006) והפך ללהיט הראשון שלה שכבש את הפסגה במצעד השירים האמריקאי.

"כבר מההתחלה הייתי מעריצה של ריהאנה", סיפרה גומז. "מ-׳SOS’ ועד עכשיו. אז אין ממש רגע שהוא לא זהב. אבל 'Love on the Brain', והרגע שבו היא הופיעה איתו, אני חושבת שזה אחד השירים הגדולים של התקופה שלנו. אני אוהבת את הצורה שהיא שרה את זה". 

בהמשך הראיון סלינה הודתה שריהאנה היא הזמרת האהובה עליה בעולם וסיפרה שהיא מחזיקה בבית שלה ספר שמוקדש לרירי: "הוא מונח שם תמיד, וזה לא רעיון טוב כשאת מביאה לשם בחורים".