אחת מההופעות המצופות יותר בגראמי עמוס המופעים שצפוי לנו הלילה היא הופעת המחווה לדיוויד בואי. אנחנו עוד לא יודעים הרבה על ההופעה הזאת, מעבר לכך שיביים אותה ניל רוג'רס ששיתף פעולה רבות עם בואי, ושליידי גאגא תהיה במרכז המופע. אבל הגברת גאגא לא יכלה לחכות עד לגראמי כדי להפגין את הכבוד וההערכה שהיא חשה כלפי הכוכב המנוח, וביום שבת היא עשתה קעקוע כמעט בגודל אמת של פניו של בואי על המותן שלה. התמונה לקוחה מתוך עטיפת האלבום האיקונית של "Aladdin Sane" .

עוד ב-mako מוזיקה:

המקעקע היה מארק מהוני, אמן קעקועים ידוע בהוליווד שידוע כמקעקע הקבוע של כוכבות כמו ריהאנה, לנה דל ריי ובריטני ספירס. גאגא הגאה רצתה לשתף את המעריצים שלה בקעקוע החדש וכבר פרסמה כמה תמונות מתהליך הקיעקוע, וכתבה, בין היתר, "התמונה הזו שינתה את חיי".


כזכור, כשבואי נפטר בחודש שעבר לאחר מאבק ארוך עם מחלת הסרטן, העולם כולו התאבל. במיוחד ליידי גאגא, שלא הסתירה את המשמעות שלו עבורה: "תמיד הרגשתי שהוא השתמש בזוהר שלו כדי לבטא מסר לאנשים, מסר שהיה מרפא את הנשמות שלהם", היא אמרה. "הוא אמן אמיתי ואני לא יודעת אם אי פעם אמרתי לעצמי 'אני הולכת להיות כמוהו יום אחד' או שהבנתי לאט לאט שזו השליחות שלי וזה מה שמשך אותי אליו".