טקס פרסי הבילבורד התקיים אתמול וכמו תמיד בכל אירוע הוליוודי - הדרמות מגיעות. מי שיכולה לרשום לעצמה זכייה כמלכת הדרמות השנה מלבד הזכיות שלה היא דוג'ה קאט, שהצליחה לעורר כמה וכמה סערות.

כהתחלה, היא הייתה מועמדת למספר רב של פרסים ואפילו זכתה בפרסיים: "זמרת הארנ'בי הטובה ביותר" ו-"אמן ההארנ'בי הטוב ביותר". מי שלא כל כך אהב את הזכיות שלה היה בן זוגה של כוכבת הארנ'בי סמאר וולקר, לארי (LVRD Pharoh), שאמר "אף אחד לא סופר את האמנות שלה בכלל. היא אמנית פופ מדהימה, אבל ארנ'בי זה ארנ'בי".

"SZA, סאמר וגבעון היו צריכים לזכות כי הם האמנים המתאימים לקטגוריה הזו! זה אפילו לא בגלל שסאמר לא זכתה, אלא מעצם הכבוד לארנ'בי. בתחילת שנות האלפיים אף אחד מאמני הפופ האלה אפילו לא היו מועמדים או נחשבים ארנ'בי - כי הם לא כאלה!", סיים בעצבים. 

 

וולקר אגב, בחרה דווקא לפרגן לדוג'ה, היא העלתה סטוריעם הזכייה של הזמרת וכתבה לה "ברכות", ובסטורי נוסף שהעלתה כתבה: "טוב, זה היה ערב מעניין. ברכות לכולם אבל וואלה, לא הייתה אף זכייה אחת של ארנ'בי. הממ, משערת שאני פשוט צריכה לעבוד קשה יותר. לארי, בוא לשבור לי את הלב", כנראה לכך שאם ייפרד ממנה היא תכתוב מוזיקה טובה יותר.

כאמור זוהי לא הסאגה היחידה שדוג'ה קאט הייתה מעורבת בה. בראיון שקיימה בשטיח האדום של הטקס אמרה: "אני יוצאת להפסקה, ובהפסקה הזו אצור מוזיקה. כאילו, אני רוצה לעצור בעסקי המוזיקה, אבל רוצה ליצור מוזיקה". מבולבלים? גם אנחנו.

בנוסף לכל הדרמות, טראוויס סקוט עשה חזרה מרגשת כשהיה ההופעה המרכזית של הטקס. סקוט הופיע עם השיר Mafia שיצא לפני כחצי שנה ועם שיר חדש שאמור לצאת כחלק מהאלבום הבא שלו: Utopia. מדובר בהופעה הטלוויזיונית הראשונה של הראפר מאז האסון בפסטיבל אסטרוולרד, במהלכו מתו עשרה מעריצים. סקוט בהתחלה קיים הופעות בהפתעה במועדונים, ועכשיו כאמור מדובר בהופעה הגדולה ראשונה שלו.

למי ששכח, המטרה העיקרית של הערב אתמול בלוס אנג'לס הייתה בכלל להעניק את פרסי בפרסי המוזיקה של בילבורד. הנה הזוכים העיקריים: דרייק לקח הביתה ארבעה פרסים ביניהם האמן הטוב ביותר ואמן הראפ הטוב ביותר, אוליביה רודריגו בגרסה הנשית כאמנית הטובה ביותר והאמנית החדשה הטובה ביותר, BTS הם ההרכב הטוב ביותר שגם הכי הצליחו בתחום מכירות המוזיקה, ומי ששומעים את השירים שלה בריפיט יותר מכולם הייתה גם רודריגו. עוד לקחו הביתה פרסים: אד שירן, טיילור סוויפט ונוספים.