ביום רביעי האחרון בילי אייליש בלבלה גם אותנו וגרמה לנו לחשוב aהשיר הבא שהיא הולכת לשחרר יהיה "Happier Than Ever" - אבל כבר ביום חמישי האחרון בשעות הלילה היא חשפה שמדובר בשם האלבום השלישי שלה שייצא ב-30 ביולי (ויכלול שיר תחת אותו שם).

אז מה היא כן שחררה בסוף? את השיר הכואב והמרגש "Your Power", שמיד זכה לאהדה אצל מעריציה האדוקים של הזמרת בת ה-19. "זה אחד מהשירים האהובים ביותר עליי שכתבתי", כתבה אייליש באינסטגרם עם יציאת השיר. "אני מרגישה מאוד פגיעה עכשיו כשאני מוציאה אותו כי הוא קרוב מאוד לליבי. הוא על סיטואציות שונות שכולנו היינו עדים להן או חווינו, ואני מקווה שהוא יכול להוות השראה. תנסו לא לנצל את הכוח שלכם".

בשיר החדש אייליש שרה על זוגיות רעילה בה הגבר מנצל את ההשפעה שיש לו עליה לרעה: "חשבתי שאני מיוחדת, גרמת לי להרגיש כאילו זו הייתה אשמתי. היית השטן. איבדת את האפיל שלך. זה גורם לך להיות בשליטה? להשאיר אותה בכלוב?", היא שרה.

חלק ממעריציה של הזמרת הצעירה משוכנעים שהשיר נכתב על בן זוגה לשעבר של אייליש, קיו (ברנדון אדמס). "רק עכשיו הבנתי שיש בסוף הקליפ 22 שניות של מסך שחור ושתיקה. הוא (קיו) היה בן 22 כשבילי יצאה איתו", פענחה את הרמזים מעריצה אחת ואחרת הוסיפה: "אני לא חושבת שאתם מבינים כמה משמעותי השיר החדש של בילי אייליש. זה מדבר על העובדה שהיא עכשיו מבינה מה קיו עשה לה. היא הייתה בת 16 והוא היה בן 22 כשהם יצאו".

אבל זה לא הדבר היחיד שהטריד את המעריצים של בילי, אלא גם הדמיון בקליפ לבריטני ספירס בפריימים מסוימים, ודבר נוסף שללא ספק מושך את תשומת לב המעריצים הייתה רשימת שירי האלבום שהיא פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה, וספציפית אחד מהם: "אוקיי, עכשיו עם המילים של 'your power' אני סופר מודאג מזה שלבילי אייליש יש שיר באלבום שנקרא NDA (הסכם סודיות)". האמת? עכשיו גם אנחנו מודאגים.