שנה לאחר שהדהימה את השופטים בתחרות "לבריטניה יש כישרון" וחודש לאחר שסבלה מהתמוטטות עצבים נוספת, סוזן בויל צפויה להפוך למולטי מיליונרית. ביום הולדתה ה-49, שיחול בעוד פחות משבועיים, צפויה הזמרת לקבל 4 מיליון פאונד עבור מכירות אלבום הבכורה שלה "I Dreamed a Dream", ועבור הופעות שהיו לה ברחבי העולם, כך מדווח אתר ה"דיילי מייל".

האלבום, כזכור, שבר שיאי מכירות בבריטניה וכיכב גם במצעד המכירות האמריקאי. בכדי לקדם את האלבום קצת יותר, צפויה בויל לצאת בקרוב לסיבוב הופעות ביפן ובאוסטרליה, כשבמופע הבכורה שלה בטוקיו היא תופיע מול 10,000 מעריצים יפנים. אנחנו רק מקווים שיהיה שם מישהו שישמור עליה.

סיימון קאוול יתחתן על יאכטה בקאריביים, וגם פנה ל-FBI

סיימון קאוול (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
אמריקן אידול, גרסת הקאריביים. סיימון קאוול | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

בויל היא כמובן לא המרוויחה היחידה מהטירוף סביבה. סיימון קאוול, מנהל חברת התקליטים, "SyCo", בה היא חתומה הודיע השבוע כי הוא מעוניין לערוך את חתונתו הקרובה על יאכטה בקריביים. השבוע הודיע קאוול כי את נישואיו למאפרת מייגן הסייני, הוא יערוך על יאכטה שהוא יקנה ויקרא על שמו. לפי התכנון שפורסם ב"דיילי מייל", יאספו האורחים מברבדוס, יפליגו לסנט בארטס, שם יערך הטקס עצמו ומשם יפליגו בחזרה לברבדוס למסיבת ענק. אנחנו ממתינים להזמנה.

ואותו קאוול, גם פנה השבוע ל-"FBI", לאחר שהמחשבים בחברת התקליטים שלו שוב נפרצו על ידי האקרים ושירים מהם הודלפו לרשת, כך מדווח אתר ה"סאן".

אקסל רוז חטף בקבוק מים בהופעה

גאנז נ' רוזס בהופעה (צילום: Gettyimages IL, getty images)
בקריזה עוד מהניינטיז. אקסל רוז | צילום: Gettyimages IL, getty images

אקסל רוז, ג'ינג'י וקריזיונר לא קטן בעבר, כמעט הפסיק הופעה השבוע בסאו פאולו, ברזיל. מדווח כי בזמן ביצוע שיר הפתיחה של המופע, בקבוק מים מלא הושלך לעבר הזמר שנרטב ונפגע. תרתי משמע.

אקסל הפסיק את ההופעה באמצע ושאל "מיהו המז@&%# שזרק את זה עכשיו? אתם רוצים שנלך הביתה? כי אנחנו פשוט נלך". בסוף אקסל ולהקתו לא הלכו והמשיכו את המופע כמתוכנן.

MGMT מתנצלים על הסינגל הגרוע

אין תמונה
הבדיחה על חשבוננו. MGMT

צמד "MGMT" התנצל השבוע בפני כל המעריצים על השיר החדש שלהם שיצא בשבוע שעבר, "Flash Delirium". השיר, שנשמע בעיקר כבלגן של סינתיסייזר, העלה לא מעט גבות השבוע מה שגרם לבן גולדווסר, אחד החברים בהרכב להתנצל על השיר באתר "ספינר".

גולדווסר הסביר כי השיר התחיל בתור השתטות שלו ושל אנדרו ואן וינגרדן שנשמעה "כמו הדבר הכי מצחיק שאי פעם שמענו ואז כנראה שהתרגלנו אליו". כרגע נראה כי השיר לא ישוחרר רשמית בתור סינגל מתוך האלבום החדש של הצמד, "Congratulations", שצפוי לצאת באמצע אפריל. לשיפוטכם.

מייקל ג'קסון נשאר חתום ב"סוני" גם לאחר מותו

גם לאחר מותו ימשיך מייקל ג'קסון להיות חתום בחברת התקליטים "סוני", בהסכם שהוא תקדים בעולם המוזיקה. לפי ההסכם המחודש עם "סוני", החברה תמשיך להיות בעלת הזכויות על יצירותיו המוזיקליות של ג'קסון ותיצור בשבילו פרויקטים חדשים שיכללו חומרים של ג'קסון שמעולם לא יצאו, הראשון מביניהם עתיד לצאת בנובמבר הקרוב.

נציגיו של ג'קסון הביעו שביעות רצון מההסכם החדש ואמרו כי "בכל דור חדש, נוצרים מעריצים חדשים שמעריכים את יצירותיו של ג'קסון" וכי "'סוני' היא חברה בעלת אמצעים להציג להם את גאונותו של ג'קסון גם בעתיד". גורמים בתעשייה מעריכים כי שווי החוזה עומד על כ-250 מיליון דולר מה שמסביר למה כולם כל כך מרוצים מההסכם הזה.

מרי ג'יי בלייג' שרה צמד קאברים ללד זפלין