ג'סי ג'יי חשפה הלילה (בין רביעי לחמישי) שהיא עברה לאחרונה הפלה טבעית לאחר שנכנסה להריון בהליך עצמאי. ההודעה הקשה הגיעה רגע לפני שהיא עלתה להופיע, בפעם השלישית בסך הכל בשנתיים האחרונות, אז היא הסבירה שהיא לא מתכוונת לוותר על ההופעה מכיוון שזו הדרך הכי טובה שלה להתמודד עם האבל.

"אתמול בבוקר צחקתי עם חברה כשתהיתי איך אני הולכת לעבור את כל ההופעה שלי בלוס אנג'לס בלי לספר לקהל שאני בהריון", פתחה ג'סי את המכתב הפתוח שלה למעריצים. "בצהריים פחדתי מהמחשבה לעבור את ההופעה בלי להישבר, ואחרי שהלכתי לסריקה השלישית אמרו לי שכבר אין דופק".

"הבוקר הרגשתי כאילו אין לי שליטה על הרגשות שלי, אני אולי אתחרט על שפרסמתי את זה ואולי לא. אני לא ממש יודעת, אבל מה שאני כן יודעת זה שאני רוצה לשיר הלילה. לא כי אני מתחמקת מהאבל או מהתהליך, אלא כי אני יודעת שלשיר הערב יעזור לי. עשיתי שתי הופעות בשנתיים, והנשמה שלי צריכה את זה. אני יודעת שיש אנשים שיחשבו שאני צריכה לבטל, אבל כרגע, ברגע הזה, אני בטוחה לגבי דבר אחד: התחלתי לשיר כשהייתי צעירה בשביל העונג שלי, למלא את הנשמה שלי ולעבוד על אהבה עצמית - זה לא השתנה ואני צריכה לעכל את זה בדרך שלי".

View this post on Instagram

A post shared by Jessie J (@jessiej)

ג'סי המשיכה והסבירה למה היא לא מוכנה לוותר על ההופעה שחיכתה לה כל כך: "אני רוצה להיות כנה ואמיתית ולא להחביא את מה שאני מרגישה. מגיע לי את זה. אני רוצה להיות אני עד כמה שיתאפשר לי ברגע הזה. לא רק בשביל הקהל, אלא בשביל עצמי ובשביל התינוק הקטן שעשה את הכי טוב שהוא יכול היה. אני מכירה את עצמי, אני בטח אדבר על זה על הבמה כי זו מי שאני. אז במקום נאום רגשני ומלא בדמעות שבו אנסה להסביר את האנרגיה שלי, זה מרגיש בטוח יותר. החלטתי שאני אביא תינוק בעצמי כי זה כל מה שרציתי והחיים קצרים. להיכנס להיריון היה כמו נס, חוויה שלא אשכח בחיים ואני יודעת שאני אחווה אותה שוב".

"אני עדיין בהלם, העצב מציף אותי אבל אני יודע שאני חזקה ואני אהיה בסדר", סיפרה ופנתה לנשים שעוקבות אחריה: "אני גם יודעת שיש מיליוני נשים ברחבי העולם שהרגישו את הכאב הזה ואפילו גרוע יותר. אני מרגישה מחוברת לכל אותן נשים שאני מכירה וגם לאלו שלא. זו ההרגשה הבודדה ביותר בעולם אז נתראה הערב בלוס אנג'לס".

זה לא סוד שהשנים האחרונות לא היטיבו עם ג'סי ג'יי. מאז שפרצה לפני כעשור עם הלהיט "Price Tag" והמשיכה עם הבאנגר "Bang Bang" (בו מתארחות אריאנה גרנדה וניקי מינאז') הזמרת מצאה את עצמה בשנת 2018 משתתפת בריאליטי שירה בסין ובעיקר מייצרת דרמות חסרות עניין ברשתות החברתיות. לפני כמה חודשים היא שחררה את "I Want Love" שאמור היה להיות החזרה שלה למרכז העניינים, אבל נראה שגם הוא לא הצליח להעלים את הדרמות מחייה.

View this post on Instagram

A post shared by Kevin Sateri (@saterik)