תאריך היציאה של סרט הדוקו המסקרן על בילי אייליש (The World’s A Little Blurry), שעוסק בפריצה הענקית של הצעירה בת ה-19 אל לב למיינסטרים העולמי מתקרב אלינו בצעדי ענק. לאחר שכולנו נחשפנו בחודש האחרון לטריילרים שלו שגרמו לנו להשתגע מציפייה - עכשיו הגיע סוף סוף תגובתה של הזמרת הצעירה לסרט, וגרמה לנו להשתכנע סופית שמדובר ככל הנראה בצפיית חובה.

בסרטון שעלה אתמול (ראשון) בחשבון הטוויטר של אייליש, היא מצולמת בזמן שהיא מספרת למצלמה על התחושות שליוו אותה אחרי שצפתה בו בפעם הראשונה: "ישבנו כולם בסלון. אמרתי כזה לא, אף אחד לא רשאי לראות את זה - לא המשפחה שלי - לא אף אחד אחר, עד שאני רואה את זה קודם. כי ידעתי שיהיו שם דברים שיביישו אותי".

"פאדיחות קורות ולכולם", סיפרה הזמרת הצעירה והוסיפה: "היה לי כאב בטן כל היום, אבל בכיתי מרוב אושר במהלך רוב הסרט. מעולם לא חשבתי שמישהו יהיה מסוגל לתפוס בדיוק את מה שעברתי בדרך כזו אינטימית ויפה".

"הפרויקט הזה הוא באמת על החיים שלי, בדרך שאפילו אני לא ציפיתי לה", סיפרה אייליש על הסרט שעתיד לצאת ב-26 בפברואר בשירות הסטרימינג של אפל טיוי+. "זה היה די ברוטאלי לחיות את זה מחדש. עברתי גיהנום בחלקים מסוימים בחיים שלי, ולא היה לי מושג שמישהו ראה את זה. לחשוב על זה שהם צילמו את זה, ואתם כולכם תוכלו לראות את הרגשות שלי".