מופע המחצית של שאקירה וג'ניפר לופז בגמר הסופרבול האחרון שנערך בתחילת החודש במיאמי, הפך לאחד האירועים הטלוויזיונים הנצפים ביותר בכל הזמנים עם נתוני רייטינג גבוהים במיוחד (יותר מ-100 מיליון צופים בשידור החי), וממשיך לעורר סערה.

לצד התגובות הנלהבות של מיליוני מעריצים מסביב לעולם, השבוע מתברר כי הגיעו לא מעט ביקורות נגד שתי הזמרות מצד הצופים שהפנו את זעמם כלפי מנהלי האירוע.

רשות התקשורת הפדרלית (FCCׂ) חשפה השבוע את מספר הפניות שהתקבלו סביב המופע, וציינה שמדובר בכמות חסרת תקדים ביחס לאירועי סופרבול קודמים.

בין אלפי התלונות שהציפו את תיבת הדואר של הסוכנות הממשלתית, בלטו הטענות על כך שההופעה של שאקירה וג'ניפר כללה תכנים מיניים ולא התאימה לצפייה משפחתית, וריקוד העמוד של ג'יילו וריקוד הבטן של שאקירה הוזכרו במיוחד במכתבים הזועמים שנשלחו.

View this post on Instagram

You can now listen to my entire set list from #SuperBowlLIV!!! Link is in my story.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

בין התגובות החריפות שהגיעו בעקבות ההופעה של שתי הכוכבות הלטיניות, נכתב בין היתר: "זה היה מופע פורנו, כל המשפחה שלי הזדעזעה"; "הופעה במועדון חשפנות שהיה צריך לצנזר"; "נאלצתי לשלוח את הילדים שלי לחדר כדי שלא יחשפו לזה"; "את לא צריכה להיות חצי ערומה כדי להלהיב את הקהל בסופרבול"; ו"הייתי צריכה להסביר לבת שלי מדוע ג'ניפר לופז נוגעת לעצמה במפשעות כל כך הרבה פעמים".

חלק מהמתלוננים איימו להחרים את פפסי (נותנת החסות של המופע) ואת אירועי הסופרבול העתידיים במידה ולא ינקטו צעדים נגד הזמרות וצוותי ההנהלה שלהן. ("נחרים את המוצרים של פפסי במידה ולא יבטיחו הופעה ראויה יותר בשנה הבאה. אסור היה לכם להציג מופע כזה במשדר כל כך חשוב").

מטעם הזמרות טרם נמסרה תגובה בנוגע לביקורת החריפה, וכאמור, למרות שעבר חודש מאז המופע נראה שהוא ימשיך לעורר סערה גם בחודשים הקרובים, או לפחות עד הסופרבול הבא.