גם מי שלא נחשב למעריץ שלה יודע שהמסע המפרך והמורכב שביונסה עברה עד שהפכה לכוכבת פופ בעלת שם עולמי לא היה קצר; היא החלה את דרכה בתור סולנית הרכב הבנות "דסטיניז צ'יילד", ולאחר מכן היה עליה לבסס את מקומה כאמנית סולו דרך אלבומיה הראשונים.

מעבר ללהיטים הגדולים שכבשו מצעדים בכל העולם ועשו את העבודה מבחינתה, קווין בי השקיעה רבות במופעים יוצאי הדופן שהעלתה כסוליסטית, משכו מאות אלפי בני אדם וחיזקו את מעמדה כמלכה החדשה של הפופ העולמי.

בתחילת דרכה כסוליסטית, ביונסה הייתה זו שבחרה בעצמה את צוות הנגנים, הרקדנים ואנשי הבמה שעבדו איתה על סיבובי ההופעות הראשונים שלה, ובימים ההם, התזמורת שליוותה אותה אז הייתה מורכבת, לבקשתה, רק מנשים, ובראשן עמדה הגיטריסטית ביבי מקגיל.

ביבי החלה את דרכה המקצועית לפני כ-20 שנה, אז הופיעה במספר אירועים יחד עם הזמרת פינק. לאחר שביונסה צפתה בהופעתה, היא בחרה לגייס את הגיטריסטית לצוות שלה ולהפוך אותה לאחת מהמנהלות האמנותיות שלה. במשך שנים השתיים הופיעו יחד על מאות במות, ובעיני רבים החלקים בהם מקגיל השתתפה היו רגעי השיא בהופעותיה של ביונסה.

בראיון נדיר שהעניקה לאחרונה, התייחסה מקגיל לתקופה הארוכה במהלכה עבדה עם ביונסה. "אני אסירת תודה על הזמן עם ביונסה. עבדתי אצלה מ-2006 ועד 2015. זה היה תפקיד מאוד קשה. הייתי אחראית לחזרות והיה עליי לוודא שהכל מתנהל כמו שצריך על הבמה. אסור היה שהרעיונות שלי יתנגשו עם הדעות שלה - אבל בסוף הצלחנו לגרום לזה לפעול".

בהמשך הראיון הגיטריסטית סיפרה על ההתמודדות שלה עם משבר הקורונה, שהותיר אותה חסרת עבודה בביתה: "זה קשה. המגפה השאירה את כל החברים שלי בבית, וחלק סובלים ממש, אבל חייבים להישאר חזקים ובריאים ולקוות שזה יגמר בקרוב".