לא מעט שערוריות התעוררו לקראת ההופעה של קניה ווסט בפסטיבל גלסטונברי הבריטי, אחד מפסטיבלי המוזיקה הגדולים בעולם. היתה עצומה כנגד הופעת הראפר בפסטיבל הרוק הענק עליה חתמו מעל למאה אלף בריטים, חלקם שלחו גם איומים על חייה של מארגנת הפסטיבל. אך בסופו של דבר כמות דומה של מעריצים הגיעה להופעתו של קניה על הבמה המרכזית. הם חזו בסטליסט מרשים במיוחד שכלל כ-30 מהשירים הגדולים של קניה, אירוח של סולן ומנהיג בון איוור ג'סטין וורנון, התפרצות הזויה וחצופה של קומיקאי בריטי, וקאבר של "Bohemian Rhapsody" של קווין. בסך הכל 90 דקות בהן הראפר עשה הכל כדי להוכיח שהוא יותר מראוי להימצא על הבמה עליה עמד.

ואמנם, היו נקודות בהן האגו של קניה הותיר אותו חשוף. הוא ביצע את בוהמיאן רפסודי –  אחד השירים הכי גדולים בהיסטוריה של הרוק, שיר שגם עשרות שנים אחרי צאתו מתבגרים מכירים את כל מילותיו. קניה הסתמך על זה ואיפשר לקהל, או לפרדי מרקורי, לעשות את רוב העבודה בשבילו, כשהוא עצמו הצטרף ושר בחלקים קצרים מאוד מהשיר. אם תסתכלו בסרטון הבא תוכלו לראות את קניה עושה סימני שפתיים לקולו של פרדי ולא ממש זוכר את המילים (אזור 00:28):

למרות הכל, אפשר לומר שקניה יוצא מההופעה הזו כמנצח. בכל זאת, לא כל יום הוא מוכיח עשרות אלפי בריטים בטעותם ומכריז בפניהם ובפני כל מי שצפה בהופעה: "אני הרוקסטאר החי הכי גדול על הכוכב הזה".

ככה זה נראה כשמישהו העז להפריע לו:

וככה זה נראה כשהכל הלך לו מעולה: