מיק ג'אגר, לורן סקוט (צילום: Tim Whitby, GettyImages IL)
הלווייה צפויה בקרוב. לורן סקוט המנוחה ובן זוגה מיק ג'אגר | צילום: Tim Whitby, GettyImages IL

עכשיו זה רשמי: לורן סקוט, זוגתו של מיק ג'אגר מלהקת ה"הרולינג סטונס"", שמה קץ לחייה בהתאבדות, על ידי  כך שכרכה סביב צווארה צעיף ונתלתה על דלת חדר המגורים בדירתה שבצ'לסי, ניו יורק.

זו התוצאה שעולה מהדו"ח הרפואי של הנתיחה שלאחר המוות, שבוצעה בגופתה של סקוט, לפי הדברים שמסר הלילה לתקשורת ראש מחלקת חקירות מקרי המוות של העיר ניו יורק. הלווייתה של סקוט צפויה להתקיים בקרוב.

ההסבר השכיח להתאבדות של סקוט הוא תחושות כישלון, אכזבה וייאוש חזקות, אותן חשה כתוצאה מכשלונות שלה בתחום ניהול חברת האופנה שהקימה, נקלעה לקשיים כלכליים ולחובות כבדים, בסכום של כ-8 מיליון ליש"ט, אותו כיסה בן זוגה של סקוט, ג'אגר, שהונו נאמד ב-200 מיליון ליש"ט. חבר של בני הזוג אמר: "היא הייתה אישה גאה, ולא הצליחה להתמודד נפשית עם הפגיעה העצומה בתדמית שלה. מיק היה שם בשבילה כל הזמן, וניסה לעזור כמיטב יכולתו".

הרולינג סטונס: "תומכים במיק, נחזור להופיע בהקדם האפשרי"

להקת הרולינג סטונז כבר הודיעה על דחיית סיבוב ההופעות שלה באוסטרליה וניו זילנד בעקבות המוות הפתאומי. חבריו של מיק ג'אגר ללהקה פרסמו הודעות תנחומים לחברם, ומכריזים כלפי המעריצים שהלהקה תעמוד בהתחייבויות שלה כלפיהם. כלומר - סיבובי ההופעות באוקיאניה ואירופה צפויים להתקיים.

הרולינג סטונז באוסטרליה (צילום: טוויטר)
ואולי המטוס הזה כן ינחת הקיץ בישראל. הרולינג סטונז נוחתים באוסטרליה לפני 4 ימים | צילום: טוויטר

הגיטריסט קית' ריצ'רדס, חברו הקרוב ביותר של ג'אגר מזה יותר מ-50 שנה, אמר: "אף אחד לא ראה את זה מגיע. מיק הוא כמו אח שלי, הוא הנשמה שלי, ואנחנו אוהבים אותו. אנחנו מאוחדים יחד ברגשות שלנו כלפיו.אנחנו באמת שונאים לאכזב את האוהדים שלנו, אבל אנחנו תראו כולם ממש בקרוב".

רוני ווד הוסיף: "זוהי בשורה כל כך נוראה. עכשיו הדבר החשוב הוא שכולנו ממשיכים להיותיחד, כדי להציע למיק התמיכה שלנו ולעזור לו בזמן העצוב הזה. ללא ספק, בכוונתנו לחזור ולהופיע בהקדם האפשרי שנוכל לעשות זאת".

המתופף צ'ארלי ווטס אמר: "אין צורך לומר שכולנו המומים לגמרי, אבל המחשבה הראשונה שלנו היא לתמוך במיק בזמן הנורא הזה. הוא מחזיק את עצמו איכשהו, אבל הוא לא באמת כאן עכשיו. ההלם היה כה גדול עבורו. בכוונתנו לחזור לאוסטרליה וניו זילנד ברגע שזה יהיה אפשרי".

מיק ג'אגר נפרד מאהובתו

מיק ג'אגר פרסם כבר לפני יומיים הודעת אבל והספד בעקבות מותה של לורן סקוט, שגרם לו להלם קשה. "אני עדיין נאבק כדי להבין איך אהובתי וחברתי הטובה ביותר היתה יכולה לסיי את חייה בדרך הטראגית הזו", כתב ג'אגר בדף הפייסבוק שלו. "בילינו יחד שנים רבות ונפלאות והיו לנו יחד חיים נהדרים. היתה לה נוכחות מדהימה, והכישרון שלה היה נערץ ביותר, כמובן שגם אני הערצתי אותו. התרגשתי מאוד מהמחוות שאנשים ערכו לה, וגם מהמסרים האישיים של תמיכה שקיבלתי. לעולם לא אשכח אותה".