המתיחות בין סלינה גומז לג'סטין ביבר הגיעה לשיאה בשבועות האחרונים בעקבות הקמפיינים האגרסיביים שלהם שנועדו לקדם את המוזיקה החדשה שהוציאו השניים במקביל. 

ג'סטין כזכור שחרר לפני כשבועיים את "Yummy", שיר חדש מזה 4 שנים, בזמן שהאקסית המיתולוגית גומז חשפה אלבום שלם ומפתיע, "Rare", שבין היתר עוסק גם בפרידה מביבר.

בניסיון לכבוש את המקומות הראשונים בכל מצעד אפשרי, ובכל שירות סטרימינג, השניים ביקשו מהמעריצים שלהם להאזין לשירים החדשים, לרכוש אותם ולחזק את הקמפיינים שהם מובילים במטרה לכבוש את הפסגה.

וכך, כמה אחרי ימים של "מלחמה קרה", השבוע נחשפו סוף סוף התוצאות הסופיות, ומתברר שסלינה נכנסה ישירות למקום הראשון של מצעד האלבומים האמריקאי, בעוד שג'סטין נאלץ להסתפק רק במקום השני עם שירו החדש שגם שספג ביקורות מצד המאזינים.

View this post on Instagram

It’s officially out! I was a bit embarrassed asking so often for you to stream or buy my album. It felt inauthentic. Thank YOU so much for making something so personal to me be a moment I’ll never forget. All I truly desire is for you all to enjoy the music and spread the love

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

ההישג החדש של גומז גרר גל של תגובות מצד מעריציה שכמובן פרגנו לה על ההצלחה הרבה וכתבו לה שהיא "הביסה את ג'סטין" ו"הוכיחה שהקאמבק שלה מוצלח יותר" משל האקס המיתולוגי.

כאן המקום לציין שבאופן טבעי גם סלינה וגם ג'סטין עשו מאמצים רבים והשקיעו כמויות אדירות של כסף כדי לקדם את השירים החדשים שהוציאו, הכל כחלק מהמלחמה השקטה והמוזיקלית שהם מנהלים (או לא) האחת נגד השני.

כחלק מקמפיין הקידום לאלבומה החדש, סיפרה סלינה שחלק מהשירים שמופיעים בו נכתבו בעקבות מערכת היחסים המורכבת שניהלה עם ביבר: "אנשים מבינים היטב מאיפה הגיעה ההשראה. לא הייתי צריכה להגיד כלום, וזה לא נעשה ממקום נקמני. פשוט רציתי לספר את הצד שלי".