מיילי סיירוס תחתום בקרוב את סיבוב ההופעות שלה "Bangerz" באירופה ותצא לחמישה שבועות הפסקה עד חידוש הטור באוגוסט בארצות הברית, משם תמשיך לדרום אמריקה ובאוקטובר היא צפויה לנחות באוסטרליה. במרווח הזה, שבין אירופה לארה"ב, קיווה מי שקיווה להנחית אותה כאן בישראל להופעה אחת, אבל ככל הנראה זה לא אמור לקרות.

עוד ב-mako מוזיקה:

כדי שלא נהיה עצובים, בין הופעה בברצלונה לאחת במדריד, משגרת סיירוס תמונת טופלס סלפי, שצולמה בעזרת טלפון ורוד ומקושט. הפטמה השמאלית שהציצה לה כוסתה על ידי תמנון קטן ואדום, ומי שיחפש טוב ברשת ימצא גם תמונה לא מצונזרת.

השיער הבלונדיני של מיילי מזדקר מאמצע המצח כלפי מעלה כמו קרן קטנה, והלשון שלה משורבבת כלפי חוץ. סקסי? תשפטו לבד. למעשה סיירוס ממשיכה כאן במסורת, אחרי ששיתפה בתמונות טופלס שלה בחודשים ינואר, פברואר, אפריל ומאי השנה. עקביות בחיים זה דבר חשוב.

אחרי שהפסידה בטקס פרסי המוזיקה בקנדה ללורד ולסלינה גומז (חוץ מבפרס הקליפ), טענה סיירוס בטוויטר שההצבעה היתה מכורה מראש, ובינתיים היא זוכה לפרגון מצד כוכבת הקאנטרי הותיקה דולי פרטון, שהיא באופן רשמי הסנדקית שלה. "למיילי יש את הרגש הנכון למוזיקה, שהיא קיבלה מאבא שלה, בילי ריי", אומרת פרטון בת ה-68. יש לה גם סבא וסבתא בקנטאקי, שמהם היא קיבלה את התחושות והגישה הנכונה".

דולי פרטון (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
"מיילי עוד תדהים את העולם עם הכישרון שלה". דולי פרטון | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

על הפרובקציות המיניות של סיירוס אומרת פרטון: "היא היתה צריכה להצהיר את ההצהרות שלה, כי אנשים לא נתנו לה להתבגר, בדיוק כמו שלא נתנו לשירלי טמפל להתבגר. אבל אני מבטיחה לכם שהיא עוד תפתיע את העולם עם הכשרון שלה לאורך השנים,אני מעריצה אותה".

ואילו וויין קוין מלהקת ה"פליימינג ליפס", שהופיעה עם סיירוס בטקס פרסי ה"בילבורד" האחרון בצמד קאברים ל"ביטלס",  חושף בראיון מיוחד למגזין האמריקני: "בכל הפעמים שיצא לנו להיפגש עשינו יחד סמים, הכל היה כיף וחגיגות, אחרי שקרענו יחד את התחת בעבודה. עשינו עוד דברים מטורפים, אבל אסור לי ממש לדבר עליהם".