אזיליה בנקס עצבנית. כן, אנחנו יודעים, זה קורה כל שבוע, אבל הפעם זה גם סיפק ציטוטים שייזכרו לדורות אז אנחנו מחויבים לדווח. נחזור קצת אחורה: אזיליה האשימה את הקולגה ניקי מינאז' בגנבה, אחרי שבהצצה לקליפ החדש שלה היא מוצגת כשהיא לבושה כבת ים. לטענת בנקס, הקונספט הועתק מהעטיפה המאוירת של המיקסטייפ שלה מ-2012, "Fantasea". תשפטו בעצמכם:

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

A post shared by Marwin (@marwinferreira) on

בנקס התחילה להתחמם וכתבה בטוויטר: "למה ניקי מינאז' חייבת להיות כל כך נדושה? אחותי!!!! תמצאי את האמנות שלך!!! בבקשה!!". היא פרסמה את התמונה של ניקי באינסטגרם וכתבה: "תרנגולת הים. תישארי בנתיב שלך, חחח נגמרים לך הרעיונות אחותי". את הפוסט הזה היא כבר הספיקה למחוק בינתיים.

זה כמובן לא הסתיים כאן. השיא הגיע בדמות הציוץ היפה: "הירכיים והישבן שלך גדולים מדי בשביל הזנב של בת הים lol. אבל היא ניסתה.. זה חמוד". אאוץ'. היא המשיכה: "לעזאזל, הישבנים הגדולים והמזויפים האלה לא נראים טוב בזנב של בת ים. הראפ הנשי בבלאגן היום ובכל זאת אני הכי מקורית, מוכשרת והכי רזהההה!! שותה את המרטיני אבטיח שלי בוהה מחלון המטבח בזמן שאני רואה את הדביבונים מחטטים בפחים שלי ומחפשים רעיונות". די בטוח שהיא לא תקשיב לאלבום החדש של ניקי.