פסיי והכפיל
מי הג'נטלמן האמיתי? Psy והכפיל

אם הראפר הקוריאני Psy היה רוצה לראות אלפים שמנסים להיראות כמוהו, כל מה שהוא היה צריך לעשות זה להגיע לישראל בפורים האחרון ולהסתובב ברחובות. אבל Psy, שאחראי ללהיט הגלאקטי "גאנגנם סטייל" ולאחיו הקטן "ג'נטלמן", גילה אתמול שיש לו כפיל אמיתי, אפילו אחד כזה שמתחזה לו.

פסטיבל הסרטים בעיר קאן שבצרפת מרכז אליו מדי שנה את הקצפת של עולם הקולנוע ולא מעט מפורסמים מארבע כנפות תבל. על כן איש לא התפלא לראות השבוע את הראפר הקוריאני Psy פוסע שם על השטיחים האדומים, לוחץ ידיים, מצטלם עם שלל סלבס, שותה שמפניה ומחלק חתימות למעריצים. הוא נראה כמו Psy, התלבש כמו Psy בחליפה עם ז'קט צבעוני, והרכיב משקפיים עגולים כמוהו, אבל זה לא היה הקוריאני.

בתגובה לדיווחים של העיתונות העולמית על כך שכוכב היו טיוב מס' 1 ביקום הגיע לחגיגה הנוצצת והיוקרתית בפסטיבל הנחשב, צייץ Psy: "זה נראה כאילו יש עוד 'אני' שנמצא בקאן. תגידו לו היי".

אז אם Psy לא נמצא בקאן, מי נמצא כאן? כלומר שם, כלומר בקאן, מי הוא הכפיל שמתחזה לאלוף ה"גאנגנם סטייל"? עיתון צרפתי חשף שמדובר בבחור צרפתי בן 34 בשם דניס קארה, שמוכר ככפיל של הקוריאני, ועם קצת מאמץ הכולל תסרוקת, לבוש וגינונים - יכול להיראות בדיוק כמוהו.

קארה סיפר בראיון שנתן לעיתונות הצרפתית כבר לפני כמה חודשים, שמאז ש-Psy הפך לכוכב בינלאומי - הוא לא יכול להתחמק מהדמיון ביניהם. "משקפיים כמו שלו אני מרכיב כבר שנתיים, ואני גם מתלבש כמוהו בסטייל דומה מאוד". הסביר. כן, שמענו עליך.

>> דניאלה לוגסי הזמרת היפה בארץ? ; Psy זכה בפרס הקליפ בטקס ה"בילבורד"