בתחילת השבוע מדונה ביטלה את ההופעה שלה, שתוכננה להתקיים בראשון בערב באולם הפילמור שבמיאמי ביץ'. הכוכבת ה-61 הודיעה על ביטול האירוע כשעתיים לפני מועד עלייתו אך לא העניקה הסבר באותה העת למה שהוביל אותה למהלך המקומם הזה.

רבים מהמעריצים מאמינים שמה שככל הנראה עמד מאחורי ביטול ההופעה הוא הסכסוך המשפטי בין הזמרת לבעלה לשעבר, השחקן גיא ריצ'י. לאחרונה השניים חידשו את המאבק המשפטי סביב המשמורת על בנם המשותף, רוקו בן ה-19. לפי מקורות, מה שהחמיר את היחסים ביניהם היה ריב שפרץ בעקבות החלטתה של הזמרת לחגוג את חג הכריסמס יחד עם בנה.

מדונה וגיא נישאו זה לזו בשנת 2000, מספר חודשים אחרי שהביאו לעולם את רוקו. הם התגרשו כ-8 שנים לאחר מכן ולאחר דיונים ממושכים בבית המשפט השניים חתמו על הסכם הנוגע לאופן הגידול של בנם. במהלך התקופה בה הייתה נשואה לריצ'י, מדונה אימצה את דיוויד בנדה (14), שלעיתים מבלה גם עם השחקן.

View this post on Instagram

I was in tears from the pain of my injuries, Which has been indescribable for the past few days With every song I sang, I said a prayer that I would make it to the next and get thru the show. My prayers were answered, And I made it. I consider myself a warrior I never quit, I never give in, I never give up!! However this time I have to listen to my body And accept that my pain is a warning I want to say how deeply sorry I am to all my fans. For having to cancel my last show I spent the last two days with doctors Scans, ultra sounds, Xrays Poking and probing and more tears. They have made it very clear to me that if l’am to continue my tour— I must rest for as long as possible so that I don’t inflict further and Irreversible damage to my body. I have never let an injury stop me from performing but this time i have to accept that there is no shame in being human and having to press the pause button.............. I thank you all for your understanding, love and support. As the Words to Batuka go........... It’s a Long Road..........Lord Have Mercy. Things have got to change. And they will because MADAME ❌. is a fighter!! Happy Holidays to Everyone ♥️ #madamextheatre #thefillmoremiamibeach @orquestra.batukadeiras.pt

A post shared by Madonna (@madonna) on

בעקבות השמועות שנפוצו סביב ביטול ההופעה, מדונה שיתפה אמש פוסט, בו סיפרה שנפצעה במהלך ההופעה הקודמת ושהפציעה לא איפשרה לה לעלות לבמה בראשון. בין היתר נכתב באותו פוסט: "כשעליתי על הסולם בשבת במיאמי בכיתי מרוב כאב. בחרתי להקשיב לגוף שלי ולהסתכל על הכאב שחשתי כסימן אזהרה. לכן ביטלתי את ההופעה והעברתי את היומיים האחרונים עם רופאים".

ביטול ההופעה ברגע האחרון גרר תגובות חריפות נגד הזמרת מצד מעריציה. בין הטוקבקים הזועמים שהופצו ברשת בעקבות אותו מהלך, אפשר למצוא משפטים כמו "מדונה ביטלה את ההופעה בדקה האחרונה בעוד שאני ואחותי נסענו 3 שעות כדי להגיע לשם, כל כך מאוכזבת", "טסתי בשבילה לבוסטון והיא ביטלה ועכשיו הגעתי עד למיאמי בשביל ביטול נוסף", "לא נשמע לי הגיוני שהיא ביטלה הופעה רגע לפני שפירסמו על הריב עם בעלה לשעבר" ו"היא כל הזמן משתמשת בפציעה כתירוץ, אני כבר לא מאמין לזה". זאת הפעם השביעית שמדונה מבטלת הופעה במסגרת הטור הנוכחי שלה, "Madame X Tour".