בסוף השבוע האחרון בריטני ספירס הסתבכה עם מעריציה של ביונסה כשהכתירה את עצמה כ'קווין בי', כינוי שבמשך שנים היה מזוהה עם חברת דסטיניז צ'יילד לשעבר.

בפוסט שהעלתה, בצירוף תמונה של דבורה עם כתר נוצץ, ספירס כתבה: "לכל המעריצים שקוראים לי קווין בי (מלכת הדבורים), אני מאמינה שזה הרבה יותר מתאים".

אותו פוסט עורר זעם בקרב הגולשים של שתי הזמרות וגרר מתקפה חריפה נגד בריטני ברשתות החברתיות. בין אלפי הטוקבקים בהם היא תויגה, אפשר למצוא משפטים כמו "ביונסה היא קווין בי", "את כלום בהשוואה אליה", "ביונסה היא המלכה ותמיד תישאר", "חמודה את בסכנה" ו"אף אחד לא קרא לך ככה".

View this post on Instagram

To all my fans who call me Queen B …. I believe this would be more accurate !!!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

למרות הסערה סביבה, בריטני טרם הגיבה לדברים ועד כה הפוסט לא הוסר. מי שבחר להגיב במקומה הוא מקורב שלה שסיפר: "כשבריטני העלתה את הפוסט ההוא היא בכלל לא חשבה על ביונסה. היא בכנות מאמינה שמעריציה מכנים אותה 'קווין בי' והיא רצתה ליהנות מזה באינסטגרם ולהראות אהבה. זו הסיבה שהיא עדיין לא מחקה את זה. היא ממש לא התכוונה להעליב או להכעיס את ביונסה או את המעריצים שלה".

"בריטני לא מופתעת מהמתקפה עליה ברשת, היא התמודדה עם דברים כאלה כל כך הרבה פעמים בעבר", הוסיף אותו מקור, "היא לא מעוניינת להיכנס למקומות האלה ולשחק משחקים. היא אוהבת את ביונסה ולא רוצה לריב עם אף אחד".