מאז שיוטיוב הוקמה לפני כ-15 שנה, רק קצת מעל 200 קליפים הצטרפו למועדון המיליארד הנחשק - כלומר, עברו את קו מיליארד הצפיות. הראשון להשיק את המועדון היה Psy, עם תופעת הרשת "Gangnam Style" אי שם ב-2012. שלוש שנים לאחר מכן ג'סטין ביבר חבר אליו עם להיט הפריצה שלו "Baby". גם "Despacito" נמצא שם, כמובן. ועכשיו יש במועדון חבר חדש: "Stay", הבלדה מנפצת הלבבות של ריהאנה ומיקי אקו משנת 2012.

למי שלא זוכר, הבלדה נכללה באלבום Unapologetic, ונכנסה למצעד הבילבורד האמריקאי ישירות במקום השלישי. בהמשך היא הועמדה לגראמי בקטגוריית שיר הפופ הטוב ביותר של צמד/קבוצה, וזכתה בתואר שיר השנה בטקס פרסי iHeartRadio. כעת היא זוכה לכבוד נוסף, עם הצטרפותה למועדון המיליארד - נכון לרגע כתיבת שורות אלה, יש לה 1,000,086,325 צפיות ביוטיוב.

אחרי שהשיר הועמד לגראמי, ריהאנה סיפרה כמה היא שמחה - ובעיקר שמחה בשביל מיקי אקו: "אני חושבת שזה ממש מרגש, בעיקר בשביל מיקי. זה הסינגל האמיתי הראשון שלו, זאת ההזדמנות הראשונה של העולם לראות אותו ולשמוע את האמנות שלו - והוא מועמד לגראמי! זה מעיד הכול על הכישרון שלו. הוא כתב שיר מדהים. זה אחד השירים האהובים עליי ביותר מכל אלו ששרתי והופעתי איתם".

אקו עצמו סיפר ל-Gigwise: "השיר הזה הפך למיוחד מאוד בשבילי גם כן, ובהתחשב בכמה שהוא חשוב לי ובכמה שאני חושב שהוא חשוב גם לה - הוא ממש עבד. הוא מדבר אל צד כל כך אינטימי בה, צד נדיר ורחוק מאוד ממה שאנשים חושבים עליה".

נזכיר שריהאנה כבר חברה במועדון המיליארד השני - זה של הכסף. אימפריית הקוסמטיקה שלה Fenty זוכה להצלחה מסחררת, ולפי מגזין פורבס, שוויה של ריהאנה כיום הוא 1.7 מיליארד דולר. זה הופך אותה למוזיקאית האישה העשירה ביותר בעולם, ושנייה רק לאופרה וינפרי בקטגוריית הבדרנית האישה העשירה ביותר בעולם. ואם לגלות את כל האמת, זו גם לא הכניסה הראשונה של ריהאנה למועדון המיליארד של יוטיוב - אלא השמינית, מה שמרחיב את השיא שלה כאמנית האישה עם הכי הרבה שירים שנכנסו למועדון.

ריהאנה שחררה את אלבומה האחרון "Anti" בשנת 2016. מאז היא עסוקה בפיתוח עסקי הקוסמטיקה שלה, אבל המעריצים אובססיביים לכל פרט הנוגע לאלבומה הבא, שמכונה בינתיים R9 (התשיעי בדיסקוגרפיה שלה). רוב הזמן היא עונה לשאלות שלהם עליו במורת רוח, אבל במרץ 2021, כשמעריץ ביקש ממנה באינסטגרם "לחגוג על ידי שחרור של שיר חדש", היא ענתה ב"אני חושבת שאני צריכה", עם אימוג'י של "בקרוב". בינתיים השמועות לא מפסיקות לצוץ - אבל אין שום מידע רשמי.

אם כבר הגעתם עד לכאן, אנחנו חייבים לספר לכם מיהו מלך מועדון המיליארד של יוטיוב, הקליפ עם הכי הרבה צפיות בהיסטוריה של האתר. אתם מוכנים? כן, זה בייבי שארק. 10 מיליארד צפיות. ריהאנה, יאללה להתקדם עם האלבום החדש בבקשה - אנחנו צריכים אותך!