עברו קצת יותר משבועיים מאז שאוליביה רודריגו שחררה את "Driver License", שכבש תוך ימים את מרבית המצעדים העולמיים בצורה שלא נראתה כבר שנים. דבר נוסף ודי בולט שקרה בעקבות יציאת השיר הוא שרודריגו למעשה אישרה את השמועות על הזוגיות שלה לשעבר עם כוכב דיסני ג'ושוע באסט (20), שהיום כבר מנהל זוגיות עם כוכבת דיסני אחרת - סברינה קרפנטר (21).

לטובת מי שעדיין לא התמכר לשיר של רודריגו, נספר שהסינגל המצליח מדבר על הפרידה הטרייה שהצעירה בת ה-17 חוותה אחרי שנפרדה מבן הזוג שנמצא עכשיו עם מישהי שמבוגרת ממנה בכמה שנים: "אתה כנראה עם הבלונדה הזו, שתמיד גורמת לי לפקפק עצמי", שרה רודריגו, ואם זה לא מספיק, הוסיפה: "היא כל כך מבוגרת ממני, היא כל מה שאני חסרת ביטחון לגביו".

אז אחרי שכל העולם ודודתו שמע את השיר, התלהב ובכה יחד עם רודריגו - קרפנטר החליטה לשבור שתיקה ושחררה בסוף השבוע את "Skin", סינגל חדש שמספר את הצד שלה בסיפור, ואי אפשר היה להתבלבל למי מכוון השיר כשכבר בתחילתו נפתח כך: "אולי היינו יכולות להיות חברות אם הייתי פוגשת אותך בעולם אחר. אולי לא התכוונת לזה. אולי הבלונדינית היה רק החרוז היחיד".

קרפנטר לא השאירה שום דבר בבטן והמשיכה: "אני שמחה ואת שונאת את זה ... אני לא מבקשת ממך לשחרר, אבל אם את מספרת את הצד שלך בסיפור - אז אני אספר את שלי", היא שרה, והשיא הגיע בפזמון עצמו כשבמהלכו היא עוקצת את רודריגו שבורת הלב, על כך שהיא לבד ובאסט איתה: "את יכולה לנסות להיכנס לי מתחת לעור, בזמן שהוא מעל שלי".

קשה לדעת אם מדובר באיכות השיר או הדרמה סביבו, אבל "Skin" השיג מספרים לא רעים אחרי סוף השבוע הראשון שלו בחוץ, ועד כה הוא גרף 4.5 מיליון צפיות ביוטיוב, 750 אלף (!) צפיות בעמוד המילים לשיר באפליקציית ג'ינייס, וכמובן נכנס למצעד ספוטיפיי ארה"ב ישירות אל המקום הרביעי עם 872 אלף האזנות - הכל נכון לאתמול.

המעריצים של קרפנרטר שמחו שהזמרת האהובה עליהם לא מתקפלת בפני אף אחד, אבל כצפוי, מעריציה של רודריגו לא אהבו את שיר הנקמה, ולטענתם, לא הייתה סיבה שקרפנטר תפגע ככה בזמרת הצעירה ש"רק כתבה על שברון הלב שלה".

לפי דיווחים לא מאומתים שמגיעים מארה"ב, הסיפור עוד רחוק מלהיגמר כי ג'ושוע באסט, הצלע השלישית וסלע המחלוקת, אמור להוציא פרויקט מסקרן ממש בקרוב שיכלול שיר עם בת זוגו (קרפנטר, כן?) שנקרא "We Both Know" ("שנינו יודעים", בתרגום חופשי לעברית.), וכל מה שאנחנו יודעים זה שיש כאן חתיכת דרמה שלא ראינו כבר תקופה ואנחנו כמובן נמשיך לעקוב אחריה באדיקות.