בניסיון לעודד את המעריצים שלו בתקופת הסגר, ג׳סטין ביבר שיתף בימים האחרונים ביצועים חיים דרך עמוד האינסטגרם שלו, אחריו עוקבים יותר מ-130 מיליון משתמשים. בהופעותיו הווירטואליות, הזמר נוהג לצרף מעריצים לווידאו כדי להרים להם לעולמו את מצב הרוח.

במהלך הופעה חיה שקיים לפני מספר ימים, ג׳סטין העלה לשידור מעריצה שלא הייתה מוכנה ושכבה כמעט ללא בגדים על המיטה בחדרה. ברגע שהיא גילתה שהזמר הוסיף אותה לשיחת הווידאו - אותה צעירה נפלה לעבר הרצפה וניסתה להסתתר מעדשת המצלמה.

ביבר, שככל הנראה לא הבין מה עובר על המעריצה שלו נשמע כשהוא אומר: "הלו? למה את מסתתרת? זה מוזר. בכל מקרה, נחמד להכיר אותך". 

מעריציו הרבים של הזמר שהיו שותפים לליב וצפו באותה תקרית מביכה - הפיצו מהר מאוד את הסרטון ברשתות החברתיות והסיפור כולו הפך למגה ויראלי.

הלייב ההוא ואחרים מגיעים כמה שבועות אחרי שג'סטין שחרר את אלבום הקאמבק שלו, Changes, שאמנם זכה להתלהבות רבה מצד מעריציו, אך לא נחל הצלחה רבה כמו הפרויקטים הקודמים של הזמר.

בנוסף, הסינגלים שיצאו מתוכו לא שרדו זמן רב במצעדי הלהיטים, ואחרי שביבר תכנן לקדם את האלבום עם סיבוב הופעות בינלאומי - הוא נאלץ לבטל את הטור בעקבות התפשטות וירוס הקורונה. נקווה לטוב.