בראיון שקיימה לאחרונה, המוזיקאית הפרובוקטיבית M.I.A שיתפה את הקוראים בנושאים מעניינים כמו העצה שקניה ווסט נתן לה לפני עשור ("מה שלא תעשי, אל תצאי עם אנשים, אל תיכנסי להריון, אל תתאהבי. אהבה היא כמו סרטן") והאימהות ("אני לא ממש טובה בלהיות אמא"). מה שהיה מעניין במיוחד הייתה התשובה שלה לשאלה האם היא ראתה את הופעת הסופרבול של ביונסה. M.I.A, שליגת הפוטבול האמריקאית תובעת אותה על מליוני דולרים על כך שהיא עשתה "אצבע משולשת" במהלך ההופעה שלה בסופרבול 2012, חלקה בראיון את מחשבותיה על תנועת "Black Lives Matter" בה ביונסה תומכת.

"באמריקה האג'נדה היא שחיים של אנשים שחורים חשובים. זה לא דבר חדש בעיני - לורן היל אמרה את זה בשנות התשעים, פאבליק אנמי אמרו את זה בשנות התשעים", היא אמרה. "האם ביונסה או קנדריק לאמאר הולכים להגיד שהחיים של מוסלמים חשובים? או שהחיים של סורים חשובים? או שהילד הזה מפקיסטן משנה משהו? זאת שאלה יותר מעניינת. ואי אפשר לשאול אותה בשיר שמשוחרר דרך אפל, ואי אפשר לשאול את זה בתוכנית טלויזיה אמריקאית, ואי אפשר ליצור תגית לזה בטוויטר, ומישל אובאמה לא תעודד אותך".

אחרי שדבריה הכעיסו את הרשת, הזמרת הסרי לנקית פנתה לטוויטר כדי להבהיר את דבריה: "השאלה שלי הייתה מה הפלטפורמות האמריקאיות מרשות לך להגיד ב-2016. זאת הייתה השאלה מספר אחת בשבילי". בציוץ נוסף היא כתבה: "א. חיים שחורים חשובים. ב. חיים מוסלמים חשובים. אני לא מוסלמית. הביקורת שלי לא הייתה על ביונסה. היא על זה שאפשר להגיד את א' אבל לא את ב' כרגע ב-2016".