אין תמונה
ליידי גאגא בחזרה עם הרולינג סטונז

סיבוב ההופעות החגיגי של ה"רולינג סטונז" לציון יובל 50 השנה לקיום הלהקה, שנפתח במופע היסטורי ב-25 בנובמבר בלונדון, הסתיים אמש (מוצאי שבת) בניו ג'רזי, ארצות הברית, בהופעה בה התארחו על הבמה ברוס ספרינגסטין, בן ניו-ג'רזי, "הבוס של הרוקנ'רול" באמריקה שאמר "אני לא מאמין שהגעתי לזה", ליידי גאגא - הדבר הכי מסעיר שקרה בפופ העולמי בשנים האחרונות, וה"בלאק קיז", להקת הרוק המוערכת בעולם בשנה האחרונה. גם מיק טיילור, גיטריסט "הסטונז" לשעבר, שהופיע איתם בלונדון לפני כשבועיים, התארח גם בהופעה זו.


Rolling Stones & Lady Gaga - New Jersey by slavsky

ליידי גאגא שרה עם מיק ג'אגר, קית' ריצ'ארדס וחבריהם את הלהיט "Gimme Shelter", אחד משיריהם הקלאסיים, אותו ביצעו בהופעה גם עם פלורנס וולש. ברוס ספרינגסטין, שהקהל המקומי קיבל כמובן בחום רב, ביצע איתם את “Tumbling Dice". הבלאק קיז נתנו עם הסטונז קאבר ל“Who Do You Love” של בוב דידלי - כשהמתופף שלהם פטריק קארני מסדר את הקצב שלו לפי זה של צ'ארלי ווטס הותיק מ"האבנים". הגיטריסט מיק טיילור התארח כגיטריסט מוביל ב“Midnight Rambler", אחד השירים היותר אפלוליים של הסטונז.

ההופעה נמשכה כשעתיים וחצי וכללה את מיטב הלהיטים האהובים מההיסטוריה המפוארת של להקת הרוק הגדולה בעולם בכל הזמנים, אולי כדי לתת תמורה גדולה כמה שיותר למעריצי ה"רולינג סטונז" ששילמו הרים של כסף עבור כרטיסים להופעה, וזכו בחווייה ייחודית ששווה ככל הנראה את ההשקעה הגבוהה. המופע הועבר בשיטת "פיי פר ויו" דרך האינטרנט למעריצי הלהקה בעשרות מדינות בעולם, כולל עזה והגדה המערבית, אך לא בישראל.

בכך תם סיבוב ההופעות הנוכחי של הרולינג סטונז שכלל חמישה קונצרטים ענקיים בלבד, כאשר עבור כל אחד מהם שלשלו הסטונז לכיסיהם המלאים ממילא מליוני דולרים. רשימת האורחים באותם קונצרטים מפוארת לכשעצמה: אריק קלפטון, ג'ף בק, מרי ג'יי בלייג', מיק טיילור וביל וויימן שהיו חברי הלהקה בעבר, ליידי גאגא, פלורנס וולש, ג'ון מאייר, גארי קלארק ג'וניור והבלאק קיז. האם היו אלה ההופעות האחרונות אי פעם של מיק ג'אגר וחבריו? נקווה שלא.