הראפר טרוי אייב נורה פעמיים אתמול (יום ראשון), כשהוא היה בתוך מכונית המזראטי האדומה שלו בברוקלין. כוכב ההיפ הופ נורה בראשו ובזרועו כשלצידו במכונית המאוד יוקרתית החברה שלו. על פי השוטרים, היורה הגיח ופתח באש מצד חלון מושב הנהג ללא הזהרה. אייב בן ה-34 הצליח עוד לנסוע כמה רחובות (נגד כיוון התנועה) לפני שעצר בשולי הדרך, ואזרח שראה אותו יוצא מהמזראטי האדומה לקח אותו לבית החולים שם מצבו התייצב.

כשנשאל לשלומו על ידי כתב הניו יורק פוסט, אייב החבוש ענה "ירו לי בראש, בן אדם", לפני שהצוות הרפואי המשיך לדחוף אותו בכיסא הגלגלים שלו. בתמונה שפרסם הראפר 50 סנטר באינסטגרם שלו, הוא מבקר את אייב במיטתו בבית חולים. בכיתוב הוסיף סנט: "הכל טוב עם הילד טרוי, מרי כריסמס".

Dope boy Troy all good, Merry Christmas

A photo posted by 50 Cent (@50cent) on

אייב הואשם מוקדם יותר השנה בכוונה לרצח ובהחזקת נשק, אחרי שהיה מעורב בתקרית ירי במהלך הופעה של הראפר T.I. התקרית ההיא, שהגיעה לכותרת, הביאה למותו של חברו ושומר הראש של אייב רונלד מקפאת'ר והותירה את אייב עצמו עם פגיעת ירי ברגלו הימנית. למרות שניתן לראות בצילומי האבטחה מהמקום את אייב יורה באקדח, הוא כפר באשמה בבית משפט וטען שהוא היה הקורבן של מתקפה מחושבת. הוא התעקש שהנשק שגרם למותו של מקפאת'ר לא היה שייך לו או לאף אחד אחר בפמליה שלו.

השוטרים עדיין חוקרים את התקרית מאתמול, ועדיין לא פרסמו תיאור של החשוד (או החשודים). עורך הדין של אייב פרסם הצהרה שמגנה את האחראים לירי. "הלילה, טרוי אייב שוב סומן כמטרה… בכריסמס", הוא אמר. "בברוקלין, כשהוא בדרכו לבלות את החג עם משפחתו, הוא נורה פעמיים. למזלנו, הוא ישרוד את הניסיון השני להרוג אותו. כפי שאמרנו מההתחלה - הוא הקורבן. אנחנו מתפללים להחלמתו המהירה".