לשון פול יש ביקורת קשה על אמנים שפתאום התחילו לשלב אלמנטים של דאנסהול אל תוך המוזיקה שלהם, כמו דרייק וג'סטין ביבר. הוא הוציא קיטור בראיון שחדש לגרדיאן: "זו נקודה כואבת כשאנשים כמו דרייק או ביבר או אמנים אחרים שבאים ועושים מוזיקה בסגנון דאנסהול אבל לא נותנים קרדיט למקום שממנו הדאנסהול מגיע והם לא בהכרח מבינים אותו", הוא אמר. "הרבה אנשים מתבאסים, הם נעשים ממורמרים. אני מכיר אמנים בג'מייקה שלא אוהבים את מייג'ור לייזר בגלל שהם חושבים שהם עושים את אותו דבר שדרייק וקניה עשו - הם לוקחים ולוקחים ולא נותנים קרדיט".

הזמר הג'מקייני דיבר גם ספציפית על דרייק: "אני אוהב כמה מהלהיטים שלו אבל אני לא חושב שהוא הראפר הכי טוב. הדאנסהול חוזר אבל הפעם הוא מתערבב עם אפברוביט, עם היפ הופ, עם טראפ, וזה בסדר מבחינתי. בטח, הייתי רוצה שזה יהיה מה שאנחנו עושים בג'מייקה, הדאנסהול האותנטי, אבל זה לא זה".

שון פול אמר גם שעצוב לו לראות כמה שהאפרוביט שולט בתעשיית המוזיקה כשאמנים גדולים מג'מייקה לא מצליחים להשיג אפילו ויזה לארצות הברית. אמנם עברו כמה שנים מאז השיא של שון פול, אבל הוא ממש רחוק מלהיעלם. בשנה האחרונה הוא כתב למעלה מ-200 שירים ושיתף פעולה עם מוזיקאים ומפיקים רבים מג'מייקה. חוץ מזה הוא גם שיתף פעולה עם שמות כמו סיה, וויז קאליפה, קלין בנדיט וליטל מיקס.