אין תמונה
מאה אחוז איזבו

להקת איזבו הישראלית הוחתמה בלייבל "100%" הבריטי, שחתום בין היתר על גילוי ההרכב המצליח "גוסיפ" של בת' דיטו ועובדת גם עם מובי, פלסיבו, מתיסיהו ורובין, ויוציא את אלבומה החדש של איזבו באירופה.

סינגל ראשון, מתוך האלבום השלישי של ההרכב צפוי לצאת באנגליה בתחילת יולי 2011. הסינגל ילווה בקליפ צבעוני ומושקע.

מי שיזמה את הקשר בין הלהקה למנהל הלייבל, טובי האריס, היא נינט טייב ומנהלתה רותם וחניש שגם מנהלת את איזבו. השתיים קיבלו בזמן שהותם בלונדון את ההקלטות של החומרים החדשים וחשבו שהם עשויים לעניין את הלייבל. כזכור, וכפי שפורסם ב-mako, נינט עצמה תטוס בקרוב לליברפול שבאנגליה להקלטת אלבומה הבינלאומי.

להקה ייחודית

איזבו נחשבת לאחת הלהקות הייחודיות והמצליחות שחצו את גבולות ישראל וזכו לפריצת דרך על בימות צרפת, גרמניה וארה"ב. מאחוריהם הופעות על במות פסטיבלים חשובים באירופה דוגמת "זיגט".

הלהקה מתאפיינת בצליל שמחבר רוקנ'רול מקורי עם השפעות סבנטיז (לד זפלין) עם נגינת גיטרה אריס-סאנית של המנהיג, הסולן, כותב החומר והגיטריסט רן שם-טוב, שנחשב לאחד המוזיקאים הבולטים ברוק המקומי בעשור האחרון ובימים אלה מפיק את אלבומו החדש של הראל סקעת.

האלבום החדש של "איזבו" ייצא בארץ בלייבל "אנובה", כעשור שנים אחרי אלבום הבכורה פורץ הדרך "The Funmakers" וכארבע שנים אחרי אלבומם השני "Superlight".

איזבו בהופעה עם חומרים חדשים - חמישי, 28.7, אוזן בר, 22:30, תל אביב.

>> נינט וגלעד כהנא בשיר נוטף סקס