לפני כחודש וחצי שחררה דואה ליפה את אלבומה השני, "Future Nostalgia”, שזכה להצלחה רבה אצל מעריציה ובכלל, וכלל להיטים כמו "Physical”, “Break My Heart” ו-"Don’t Start Now”.

למרות ההתלהבות הרבה משירי האלבום, היציאה שלו לוותה באכזבה קלה מצד מעריציה של הכוכבת הבריטית שהאמינו שהזמרת הקליטה עבורו דואט עם מיילי סיירוס.

זה קרה אחרי שבמהלך שנת 2019 מיילי ודואה נצפו יחד מספר פעמים באולפן ההקלטות בלוס אנג'לס, ומקורות בחברת התקליטים של ליפה סיפרו ששתי הכוכבות עובדות על שיר משותף שככל הנראה היה אמור להיכלל באלבומה החדש.

בראיון שהעניקה השבוע למנחה הטלוויזיה האמריקאי אנדי כהן וצולם בחלקו בביתה, ליפה התייחסה לשמועות סביב השיר והסבירה שלמרות שהיה מוכן ליציאה, השתיים החליטו לגנוז אותו ולעבוד על שיר אחר במקום, והעבודות על הפרויקט המשותף הופסקו שבועות ספורים לפני צאת האלבום בעקבות התפשטות נגיף הקורונה.

"אז לגבי השיר שהקלטתי יחד עם מיילי, האמת היא שהחלטנו להיפגש באולפן פעם נוספת ולעשות משהו אחר", סיפרה ליפה. "עוד לא הייתה לנו הזדמנות לחזור לעבודות על הדבר החדש, אז אני מקווה שנעשה את זה. אני מניחה שזה יקרה ברגע שהסגר יסתיים ונשוב לבלות יחד. אנחנו מצפות לזה".

בהמשך הראיון דואה גם אישרה את השמועות סביב שיתוף הפעולה שלה ושל נורמאני, חברת פיפת הרמוני לשעבר, כשאמרה: "גם את זה אתם כנראה תשמעו בקרוב". או בקיצור: יש למה לחכות מצדה של אחת הזמרות הכי פעילות ומסקרנות היום בתעשיית המוזיקה העולמית.