אמש נערך במרכז סטייפלס שבלוס אנג'לס הטקס לזכרם של קובי בראיינט ובתו ג'יאנה, שמצאו את מותם לפני כחודש בתאונת מסוק. אל האירוע הגיעו עשרות אמנים מובילים בתעשיית המוזיקה שחלקו כבוד אחרון לאגדת הכדורסל.

את הטקס פתחה ביונסה, חברה קרובה של משפחת בראיינט, עם ביצועים מיוחדים לשיריה "XO" ו-"Halo". בתחילת ההופעה היא סיפרה שהראשון היה אחד מהשירים האהובים ביותר על קובי והוסיפה: "אני כאן בגלל שאני אוהבת את קובי".

במהלך האירוע ביונסה ישבה ליד ונסה בראיינט, אלמנתו של קובי, ובקטעים מסוימים בטקס ניתן לראות את הזמרת מחזקת אותה בזמן שעל הבמה מבוצעות מחוות שונות לכבוד בעלה, ביניהן הנאום המרגש של מייקל ג'ורדן. בעודה מנחמת את ונסה, ביונסה ניסתה להסתיר את הדמעות בעזרת משקפי שמש.

View this post on Instagram

Beyoncé comforting Vanessa Bryant

A post shared by @ yoncesince81 on

בניגוד לשאר ההופעות שהתקיימו באותו ערב (כריסטינה אגילרה, אלישיה קיז וכו'), הפצת התמונות של ביונסה מהטקס התעכבו במספר שעות, זאת מכיוון שהכוכבת דרשה לעבור בעצמה על הצילומים ולאשר את הפריטים שיפורסמו.

מדובר במהלך מוכר של ביונסה, אותו היא עושה באופן קבוע מאז הופעתה בגמר הסופרבול ב-2013. תמונות שלה, שפורסמו אז על ידי כלי התקשורת השונים, לא מצאו חן בעיניה והיא דרשה להסיר אותן. במקביל, אנשי הצוות שלה תבעו כמה מאותם צלמים שהפיצו צילומים שלה ללא אישור.