הראפר והזמר מאשין גאן קלי הוציא השבוע את הסינגל החדש שלו, "Bloody Valentine", שמלווה בקליפ בו מככבת השחקנית מייגן פוקס.

הווידאו המשותף של השניים, שכולל מספר סצנות מיניות, גרם לרבים להאמין שבין הראפר לשחקנית מתנהל רומן סודי, ומה שחיזק את השמועות על מערכת יחסים שמתפתחת ביניהם הוא שורות כמו "אני קורה לך החברה שלי" ו"אני מוכן למות כשאני מחזיק לך את היד" שמופיעות בשיר.

את הקליפ החדש שלו, מאשין גאן קלי חשף ימים ספורים לאחר שמייגן הודיעה על הפרידה מבעלה, בראיין אוסטין גרין, איתו היא החלה לצאת בשנת 2004. במהלך 10 שנות הנישואים שלהם, בני הזוג לשעבר הביאו לעולם שלושה ילדים, וכעת נראה שהגבר החדש בחייה של פוקס הוא הראפר הפרובוקטיבי.

בעקבות הסערה שנוצרה סביב הקליפ ברשתות החברתיות, מקורבים לראפר סיפרו שהוא ומייגן הכירו במהלך צילומי הסרט "Midnight in the Switchgrass", בו היא מככבת לצד ברוס וויליס.

הסרט צפוי לצאת במהלך השנה הבאה ולכלול הופעת אורח של מאשין גאן קלי. אותם מקורות הסבירו שהראפר והשחקנית התקרבו במהלך הצילומים ואפילו העבירו לילה ביחד בבית מלון שממוקם בעיר קלבסאס שבקליפורניה.

View this post on Instagram

Thanks to the generosity of our amazing fans and @PUBGMOBILE, a minimum of 100,000 trees are being planted in the Amazon Rainforest. Help @GlobalGreen plant even more trees. You could win a brand new Tesla Model S Performance and $20,000 cash. Plus, you’re helping to save our planet. What are you waiting for? Enter to win with my bio link or go to omaze.com/winatesla TODAY. #omaze @omaze #fight4theamazon

A post shared by Brian Austin Green (@arent_you_that_guy) on

בראיון שהעניק לאחר הפרידה, בראיין סיפר שהוא ומייגן החליטו להיפרד כבר בסוף השנה שעברה, ובין היתר הוא סיפר: "אני תמיד יאהב אותה. זה מבאס כשהחיים משתנים ומשהו שהתרגלת אליו מתקלקל. יש לי תחושה לא נעימה בבטן. אני לא רוצה שמייגן ואני נהיה מרוחקים. היא הייתה החברה הכי טובה שלי במשך 15 שנים, ואני לא רוצה לאבד את זה".