ליידי גאגא תופיע בפארק הירקון ב-13 בספטמבר (מוצאי שבת), כשההכרזה הרשמית צפויה כנראה בשבוע הבא - לאחר מופע ה"רולינג סטונז" וחג השבועות. הפקת המופע של ליידי גאגא כבר רכשה את הכתובת ladygaga.co.il שתסייע במכירת הכרטיסים.

כמו כן הקימה ההפקה את עמוד הפייסבוק הרשמי למופע, שהועלה כבר לפני כשבוע. אין בו פרטים רשמיים, אבל הוא מזכיר מבחינת הכתובת והתיאור את עמוד הפיסבוק למופע של לנה דל ריי, אותה מביא לארץ אודי אפלבוים.

יש לשער שטווח המחירים של הכרטיסים ינוע בין 350-400 ש"ח לכרטיס רגיל, לעד כ-1500 ש"ח לכרטיס ל"טבעת הזהב". מחירים הדומים להופעות האחרונות של ריהאנה וג'סטין טימברלייק בארץ.

ליידי גאגא במופע ארטרייב (צילום:  Photo by Flash90)
ליידי גאגא נגד המבקרים: "מה הם רוצים? אני לא בלתי נראית, כי גדלתי עם גייז, או כי אני אוהבת אמנות" | צילום: Photo by Flash90

לצד החדשות הטובות למעריצים הישראלים, התבררו השבוע חדשות פחות טובות למעריצים מהערים סיאטל וונקובר. גאגא נאלצה לבטל את הופעותיה בהן כיוון שחלתה בדלקת בסימפונות. "אורסולה (המכשפה מ"בת הים הקטנה") לקחה לי את קול בת הים שלי ואני נשארתי עם דלקת סימפונות חמורה", כתבה גאגא למעריציה בטוויטר הרשמי. "אנחנו נקבע תאריכים חדשים ונחזור לפצות אתכם. אוהבת אתכם, מפלצות". לאחר מספר שעות פורסמה הודעה רשמית שההופעות נדחו לחודש אוגוסט.

ליידי גאגא לא צפויה לנוח יותר מדי, וכבר אחרי ההופעות הללו תקפוץ למזרח הרחוק ותופיע ביפן, דרום קוריאה, אוסטרליה ומשם תגיע למזרח התיכון - תחילה לדובאי ואז לתל אביב. מכאן הזמרת צפויה לטוס לטורקיה ולהתחיל את ה"רגל" האירופאית של הטור, שצפוי להסתיים בסוף נובמבר בהופעה בפריז.

באשר למופע החדש שלה "Artrave"- תוך כדי הסיבוב עורכת גאגא שינויים בתלבושות, ברשימת השירים, ובאורך הביצועים ("נאמברים"), לאחר שבתחילת הטור התלוננו מעריצים  שלה על מופע קצר מהרגיל. למרות זאת, השינוי הכי מתבקש - הוספת גרסא קצבית ללהיט הגדול ביותר שלה "Born This Way", עדיין לא יושם.

ליידי גאגא נגד המבקרים

אגב, בשבוע האחרון התיישבה גאגא ליד הפסנתר לביצוע שקט של הלהיט, ותוך כדי השירה, תקפה את אלה שמבקרים אותה, ואת אלבומה האחרון 'ARTPOP': "היה לי המון מזל עם אלבום הבכורה שלי, שמכר מעל ל-20 מיליון עותקים ברחבי העולם, ומאז שזה קרה, כולם מציבים לי סטנדרטים מאוד גבוהים כל הזמן. הם (המבקרים) כל הזמן רוצים שאני אהיה הגדולה ביותר והטובה ביותר".

"על 'Born This Way' הם התלוננו - למה את כותבת רק להומוסקסואלים? עם 'ARTPOP' הם התלוננו - מדוע את כותבת רק לאנשים יצירתיים?". והיא עונה להם: "הרי הם גם פאקינג אנשים לא?! אנחנו לא בלתי נראים! אני לא בלתי נראית, כי גדלתי עם גייז, או כי אני אוהבת ליצור מוזיקה או כי אני אוהבת אמנות. גם אני אדם עם חלומות! אולי אני לא הכי יפה, אני לא הכי רזה, אבל יש לי את המעריצים הכי טובים".

 ולסיום הנה עוד תואר נחמד לאוסף - ליידי גאגא הוכרזה לפני כמה ימים כאישה ה-67 הכי משפיעה בעולם, ברשימת מאה הנשים של מגזין "פורבס" (אחרי ביונסה במקום ה-17 ושאקירה במקום ה-58).

ליידי גאגא במופע ארטרייב (צילום:  Photo by Flash90)
"מציבים לי סטנדרטים גבוהים כל הזמן, שאהיה הטובה ביותר והגדולה ביותר" | צילום: Photo by Flash90

ליידי גאגא במופע ארטרייב (צילום:  Photo by Flash90)
האישה ה-67 הכי משפיעה בעולם לפי "פורבס" | צילום: Photo by Flash90