אין תמונה
כמו ציפור על תייל מוזהב. כהן

מעל 20,000 עותקים של הדי.וי.די והאלבום הכפול "לאונרד כהן בהופעה חיה בלונדון" נמכרו בישראל בתוך חודש וחצי. מי שטרם רכש אותם יוכל לצפות במופע בחינם בערוץ 1 בטלוויזיה, שישדר את ההופעה של כהן ביום ו' 22.05 בשעה 21:05.

הדי.וי.די והאלבום של לאונרד כהן צולמו והוקלטו ב- 17 ביולי 2008 באולם ה-O2 בלונדון ומתעדים בשלמות את ההופעה שהוגדרה על ידי רבים כאחד האירועים מוזיקליים הגדולים והמרגשים ביותר של השנה שעברה.

לאונרד כהן, שיגיע להופעה בישראל ב-24 בספטמבר הקרוב, חזר להופיע לאחר 15 שנים בהן נעדר מן הבמות. זוהי הפעם הראשונה בקריירה בת 40 השנה שלו, בה רואה אור DVD המתעד הופעה חיה שלו, המהווה הזדמנות לכל אלה שלא זכו לצפות בסיבוב ההופעות לראות ולהתרגש, באיכות צילום וסאונד גבוהות.

בהופעה מבצע כהן את להיטיו הגדולים, ביניהם: Dance Me To The End Of Love, Suzanne, I’m Your Man, Hallelujah,  First We Take Manhattan, So Long, Marianne.

כהן, המתגלה במכירות גבוהות אלה של הדי.וי.די בהופעה כאחד האמנים האהובים כרגע על הקהל הישראלי, התנדב להופיע בפני חיילי צה"ל עוד במלחמת יום הכיפורים. יחד עם אושיק לוי ומרדכי "פופיק" ארנון (כיום רב) עבר כהן ממוצב למוצב ושר לחיילים עם הגיטרה.