היינו בטוחים שכבר ראינו הכל ברשת ושום דבר לא באמת יצליח להפתיע אותנו, אבל אז הגיע הסיפור הבא שמוכיח שאין גבול לביזאר: תושב טמפה שבארה"ב חשף לפני כמה ימים את הגיטרה החדשה שלו, שעשויה, תחזיקו חזק, מהשלד של דודו האהוב שהלך לעולמו לפני 31 שנה.

הצעיר, שמכנה את עצמו בשם "Prince Midnight" ("נסיך חצות") ומוכר בקרב קהילת חובבי המטאל בעירו, סיפר לאנשי המגזין "עולם הגיטרה" שביצירת הגיטרה החדשה שלו הוא רצה לשמר את זכרו של דודו האהוב, פיליפ, שבעברו היה נגן גיטרה ומי שחשף אותו למוזיקה מגיל צעיר.

לטענתו של הצעיר, שפרטיו המלאים לא פורסמו, דודו האהוב נהרג בתאונת אופנוע בשנת 1996 ביוון, ומיד לאחר מותו השלד נתרם למכללה מקומית לטובת לימודי רפואה. שני עשורים לאחר מכן,הוחלט להעביר את שרידי גופתו של דודו לקבורה, אז אמו של הצעיר הבינה שאין לה אפשרות לממן את הוצאות התהליך - ומפה לשם הוא הודיע לה שהוא זה שייקח אחריות על גופתו של דודו. 

לדבריו של הצעיר, בתחילה הוא לא ידע מה לעשות עם השלד, אך בהשראת אחד מחבריו שעובד כיצרן גיטרות החליט על המחווה ההזויה לדודו המת. החלק הכי קשה ביצירת הגיטרה לטענתו היה התאמת המיתרים לשלד עצמו, ובתחילה הם כלל לא החזיקו והתפרקו - אך בסופו של דבר הוא הצליח להרכיב את כלי הנגינה המצמרר.

"זו לא גיטרה טיפוסית ויש לה קצת מוזרויות בלשון המעטה. אבל לפעמים המגבלות שיש לנו בכלים שלנו הן אלו שהופכות אותם לנהדרים כל כך", אמר הצעיר שחשף את הגיטרה ההזויה בשבוע שעבר דרך ערוץ היוטיוב שלו וזעזע חצי עולם. מה אומרים? בעיקר כלום.