גאן קים, שגריר דרום קוריאה בבריטניה התראיין היום לטיימס הבריטי וסיפק כמה הצהרות מעניינות מאוד לגבי BTS, להקת הקיי-פופ הפופולרית בעולם, לאור המתח הגובר עם צפון קוריאה. "זה צפוי מאוד שגברים קוריאנים צעירים ישרתו את המדינה ואותם חברי BTS מהווים מודל לחיקוי עבור קוריאנים רבים מהדור הצעיר", אמר למגזין. 

"רוב האזרחים שלנו מצפים שהחברים שלנו ב-BTS ימלאו את חובתם כאזרחי קוריאה. בסופו של דבר אני חושב שזה יקרה", הוסיף השגריר, כמה שעות לאחר שצבא צפון קוריאה עשה ניסוי במה שאמור להיות כטיל הבליסטי הבין-יבשתי הגדול ביותר שלה עד כה (ראוי לציין: המודיעין האמריקאי דיווח שמדובר בפייק-טיל).

כזכור, קיים חוק גיוס חובה בדרום קוריאה שקובע: כל אזרח חייב לשרת בצבא במשך 21 חודשים עד גיל 28. אבל בדיילי מייל ציינו שהלהקה כבר קיבלה דחייה מהצבא בזכות מעמדם הגלובלי, שמסתכם במכירות של מיליוני שירים, 44 מיליון עוקבים בטוויטר ו-62 מיליון עוקבים באינסטגרם. חוק BTS עבר בדצמבר 2020 והוא מאפשר לחברי הלהקה לדחות את הגיוס שלהם עד גיל 30.

בדצמבר הקרוב חבר הלהקה ג'ין יחגוג שלושים ולפי הלך הרוח, בנוסף לאמירות השגריר הוא הלך להזדכות על המיקרופון ולחתום על מדים ונשק. מה הגילאים של שאר חברי BTS? שוגה בן 29, ג'יי הופ בן 28, RM בן 27, ג'ימין בן 26, V בן 26, וג'אנגקוק בן 24.