אין תמונה
"מי מעז לנצל נושא כזה רגיש?". ליידי גאגא

סיפור האונס של ליידי גאגא החריד רבים משלוותם. אחד מהם הוא עורך הדין מארק גראגוס, שמייצג את הזמרת קאשה בתביעה שלה מול ד"ר לוק, המפיק שלה לשעבר, אותו היא מאשימה באונס. אחרי שפורסם הסיפור של גאגא, החל גראגוס לציץ בטוויטר: "נחשו מי האנס". כאשר שאלו אותו "האם זה מישהו שמעריציה של קאשה מכירים". הוא השיב בחיוב. כאשר צייצו לו "לוקאס" - שמו המלא של ד"ר לוק, גראגוס צייץ "בינגו".

מהצד של ד"ר לוק הגיבו לאתר TMZ: "ההצהרה של גראגוס היא שקר מוחלט ולשון הרע. לוק פגש את ליידי גאגא רק פעמיים, לפחות מחצי שעה בשתי הפגישות ביחד. הוא מעולם לא היה איתה ביחידות. הפגישות נערכו לזמן קצר מאוד".

גם מהצד של ליידי גאגא מיהרו להכחיש, ואמרו ל-E אונליין: "זה מגוחך. ליצור קישור בין ליידי גאגא לתביעה של קאשה נגד ד"ר לוק זה בלתי מתקבל על הדעת. זה פשוט לא נכון. איך מישהו בכלל מעז לעשות שימוש בנושא כל כך רגיש?". אולם עורך הדין הגיב והתעקש: "אמרתי את זה, כי זה נכון".

 

גם אמא של קאשה תובעת את ד"ר לוק

קאשה, ד"ר לוק (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
עכשיו גם האמא מעורבת. קאשה וד"ר לוק | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

במקביל, מצטרפת תביעה חדשה לסכסוך המשפטי בין קאשה לד"ר לוק, שהחל בחודש אוקטובר האחרון. כזכור, קאשה טענה בתביעה שהגישה נגד לוק שעברה תחת ידיו עשור של התעללות וניצול מיני עד כדי אונס ושבירה נפשית. כעת גם אמה, פיבי סברט, תובעת את הד"ר (ששמו המלא הוא לוקאס גוטוולד), ומאשימה אותו בכך שפגע בה נפשית, בכך שלכאורה אנס את ביתה באופן קבוע. "בזמן שהאמא עברה טיפול תרפויטי היא הפכה להיסטרית ואיבדה שליטה עד כדי כך שנזקקה לטיפול תרופתי", נאמר בתביעה.

אתר TMZ מפרסם אודות קיומם של מסמכים משפטיים, שחוזרים על הטענה שלוק אנס את קאשה באופן ש"לא ניתן לקבל אותו בחברה מתורבתת". עורך הדין של לוק הגיב ל"בילבורד": "זו הטענה האחרונה בשרשרת טענות ביזאריות ושקריות של גראגוס, עורך הדין של קאשה".

לפני שבועיים ביקשו עורכי הדין של לוק לדחות את התביעה של קאשה אודות האונס. לוק טוען שטענותיה של קאשה הן "המצאה שערורייתית", שקאשה ואמה המציאו כדי לשחרר את הכוכבת מחוזה הניהול עליו היא חתומה איתו. בנוסף, לוק מתכוון להגיש נגד השתיים תביעת לשון-הרע.

 

אזיליה נגד אזליה: "את גזענית לבנה"

אזיליה בנקס, איגי אזליה (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
"גזענית, איגלו אוזטרליה". אזיליה בנקס (משמאל) נגד איגי אזליה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

הראפרית אזיליה בנקס היא כבר יותר משלוש שנים שם לוהט בעולם ההיפ-דאנס-פופ, אחרי שפרצה בגדול כבר בספטמבר 2011 עם הטראק "212" בשיתוף לייזי ג'יי. אלא שסכסוכים עם חברת התקליטים שהעידו על מזג סוער, גרמו לכך שבנקס הצליחה להוציא רק לאחרונה את אלבום הבכורה שלה "Broke with Expensive Taste", שיצא רק במהדורת רשת.

בנקס אף היתה אמורה להופיע בישראל בפסטיבל מוזיקה ליד ים המלח שבוטל לבסוף. היא ידועה כאחת עם "פה גדול" שבשנים האחרונות לא חסכה עלבונות מקולגות. כרגע נמצאת על הכוונת שלה ראפרית אחרת, איגי אזליה, שבשל הצלחתה סופגת בחודשים האחרונים לא מעט השמצות וביקורת מקולגות, למשל סנופ דוג ואמינם.

אזיליה בנקס חשה תסכול מהחלטת בית המשפט בניו יורק, שלא להרשיע (עוד) שוטר לבן שירה בבחור שחור, שמכר סיגריות ברחוב. כמו רבים, בנקס צייצה את התסכול שלה דרך הטוויטר, אבל הצליחה לגרור למסכת ההאשמות שלה גם את איגי אזליה, אוסטרלית לבנה במקור, כשהיא מכנה אותה "גזענית" ובכינוי המעליב "איגלו אוסטרליה": "משעשע לראות אנשים כמו 'איגלו אוסטרליה' שותקים כשדברים כאלה קורים. התרבות השחורה זה מגניב? אבל נושאים חשובים של שחורים הם בטוח לא, הה", צייצה בנקס, והוסיפה: "אם את באה להיות איתנו בדרך, ביץ', את חייבת להיות איתנו לכל אורך הדרך..אל תרכבי רק על איבר מין שחור..אם את איתנו, אז את איתנו".

בהמשך צייצה עוד: "מצחיק, אני מצטערת, אבל זה כל כך נכון, הוונאבי החראית הזו שרוצה להיות בחורה שחורה גורמת לי לרצות להשליך עליה נצנת מהשתן שלי. כאילו, למלא צנצנת בשתן, מיונז וביצים, ופשוט לשפוך לה את זה על הראש... 'כולם רוצים להיות שחורים, אבל אף אחד לא רוצה להיות שחור' היא יטטה את פול מוני...התקשורת חייבת להפסיק לדחוף את 'איגלו' על מה שניקי (מינאז') ביססה. ניקי היא חיית-ראפ שעובדת קשה. תפסיקו לנסות להעלות ולזלזל בתרבות שלנו עם ה-KKK איגי החראית המזוינת". האם איגי אזליה תגיב? ניסיון העבר מלמד שכאשר סנופ דוג תקף אותה היא החזירה לו. אבל עד כה היא לא ענתה לבנקס ובכלל לא הביעה דעתה על הפרשה בניו יורק.