ריהאנה בחולצה לבנה (צילום: twitter)
בחולצה לבנה עם אף אדום, כוכבת בת 25 עמדה ושאלה: "למה?" | צילום: twitter

ריהאנה סובלת מדלקת במיתרי הקול ושפעת ונאלצה להודיע על דחייה של הופעה נוספת, הפעם בבולטימור. ההופעה שהיתה אמורה להיערך הלילה נדחתה למועד לא ידוע. זו ההופעה השנייה ברציפות שריהאנה נאלצת לדחות, אחרי הדחייה של ההופעה בבוסטון ביום ראשון.

אחרי הדחייה בבוסטון צייצה ריהאנה בטוויטר: "בוסטון, זה הדבר הכי קשה שאני נאלצת להתמודד איתו! אני מרגישה כאילו חיכינו ליום הזה לנצח, וכואב לי שאכזבתי אתכם". על ביטול ההופעה בבולטימור הכוכבת טרם צייצה.

כרגע לא ברור כיצד יימשך סיבוב ההופעות החדש של ריהאנה "Diamonds" בארצות הברית, שהחזרות אליו כללו את "ריקוד החשפנית". הטור אמור להימשך מחר, 14 בחודש, בהופעה בפילדלפיה. הוא נפתח כבר ביום שישי בבפאלו, ניו יורק, כשריהאנה הציגה על הבמה מופע מושקע הכולל להקה בת ארבעה נגנים, שמונה רקדנים ורקדניות, שתי זמרות ליווי, במה עם מפלסים ואפקטים של תאורה ופירוטכניקה.

ריהאנה צפויה להופיע בארצות הברית וקנדה עד תחילת חודש מאי. ב-24 במאי היא תופיע במרוקו ומיד אחר כך תפתח סיבוב הופעות באירופה, שיימשך מ-26 במאי עד 28 ביולי. נראה אם מישהו מהמפיקים המקומיים יצליח להביא אותה הקיץ לישראל. את הסיבוב של ריהאנה מפיקה חברת "לייב ניישן", שמשתפת פעולה עם המפיק שוקי וייס בשנים האחרונות בהבאת הופעות גדולות מחו"ל לישראל.

בינתיים, ולמרות שהיא כאמור סובלת משפעת ודלקת גרון, הצטלמה ריהאנה עבור האופנאית סטלה מקרטני ללא תחתונים וחזייה, אבל עם חולצת טי מודפסת ועליה האייקון של מרלין מונרו עם אף אדום.

קטעים מהמופע החדש של ריהאנה

>> ג'סטין ביבר ביטל הופעה בפורטוגל בגלל חוסר ביקוש