כמעט שלושה שבועות עברו מאז שמדונה פתחה את הקאמבק שלה עם הדואט המדובר עם מאלומה, "Medellín". שיתוף הפעולה עורר עניין ברשת והקליפ שמלווה אותו צבר כ-14 מיליון צפיות ביוטיוב, ולמרות זאת השיר הוגדר כבר ככישלון על ידי חלק מהמבקרים ובקושי הצליח להיכנס אל מצעדי הלהיטים.

בניסיון לחזק את הבאז סביבו ולסייע בקידומו, מדונה הכריזה שתבצע את השיר החדש, שמשמש כטעימה הראשונה מתוך אלבומה ה-14, "Madame X", במהלך טקס פרסי הבילבורד שיתקיים הערב. לאחרונה דווח כי מלכת הפופ הוציאה מכיסה כ-5 מיליון דולר עבור ההופעה הקצרה שלה בטקס, שככל הנראה תכלול אפקטים מיוחדים והולוגרמות. המהלך היקר הזה הפתיע רבים בתעשייה וגרם להם להאמין שהכוכבת עשתה זאת מחשש מכישלון הקאמבק, שכן את הופעות האמנים בטקס מממנת בדרך כלל הפקת האירוע, לפחות באופן חלקי.

צעד שיווקי נוסף של מדונה לקידום אלבום הקאמבק הוא ללא ספק ההופעה שלה באירוויזיון, שיתקיים בעוד כשבועיים בתל אביב. הזמרת בת ה-60 תבצע על הבמה בגני התערוכה שיר מתוך האלבום החדש לצד להיט שלה מהעבר. על הגעתה לישראל והשתתפותה באירוע, מדונה צפויה לקבל כ-1.35 מיליון דולר, אותם לפי הדיווחים יממן המיליארדר הקנדי סילבן אדאמס