אתמול (שלישי) יצא הקליפ החדש של דה וויקנד (אייבל מקונן טספיה) לסינגל האחרון שלו, "Blinding Lights". 24 שעות אחרי פרסומו צבר כבר הקליפ למעלה מ-3 מיליון צפיות, וכגודל הצפיות, כך גם גדול המהומה. 

בקליפ יוצא הדופן, שבוים על ידי אנטון תאמי וצולם ברחובות לאס וגאס, ניתן לראות את כוכב הפופ כשהוא מכוסה בדם, ונוסע כמו מטורף ברחובות העיר שמה שוקרה בה, ובכן, נשאר בה.

דה וויקנד, שידוע היטב בזכות קליפים הפרובוקטיביים שלו שמכילים לא פעם תוכן אלים במיוחד, הצליח להסעיר שוב את מעריציו ועורר לא מעט תהיות בנוגע למצבו הנפשי של הזמר בן ה-29. 

מיד לאחר יציאת הסינגל רבים ממעריציו של הזמר טענו שהשיר החדש (כמו גם שאר השירים באלבומו שאמור לצאת בקרוב) עוסק בפרידה שלו מהדוגמנית בלה חדיד (23), איתה ניהל לסירוגין מערכת יחסים רומנטית שנמשכה 5 שנים, עד שאתרי הרכילות דיווחו באוגוסט האחרון שהשניים נפרדו באופן סופי בעקבות משבר חמור בקשר ביניהם.

מעבר קצר על מילות השיר החדש, יחד עם הדרמה שמלווה את הקליפ, לא משאירה יותר מדי מקום לדמיון, ועם שורה כמו Maybe you can show me how to love, maybe ("אולי את יכולה להראות לי איך לאהוב, אולי"), אין כל ספק שהזמר הצעיר מתכוון להתמודד עם הפרידה מחדיד מול כל העולם וכמו שרק הוא יודע.

בנוסף לחדיד, נראה שיש אקסית נוספת אליה צפוי להתייחס דה וויקנד באלבום החדש שלו שעתיד לצאת בחודשים הקרובים - והפעם מדובר כמובן בסלינה גומז.

כזכור, גומז ודה וויקנד ניהלו מערכת יחסים מתוקשרת ב-2017, עד לרגע בו הזמרת החליטה להפריד כוחות וחזרה לבן זוגה לשעבר, ג'סטין ביבר.

וכך, מספר חודשים לאחר הפרידה מסלינה, דה וויקנד שחרר מיני-אלבום בשם "My Dear Melancholy", שם תקף בחלק מהשירים את הזמרת על התנהלותה כלפיו והבחירה לסיים את הקשר ביניהם.