פדאם פדאם: תתחילו לשנן, כי זה לא קשה. קיילי מינוג הוציאה את Padam Padam לפני כשבועיים והוא עושה את דרכו בבטחה לעבר תואר "הלהיט של הקיץ". "פדאם פדאם" הוא להיט דאנס קליט שמזכיר לנו יורופופ מתחילת שנות האלפיים, סינת' פופ משנות השמונים, וגם את הפופ הכי עדכני שמותח את גבולות הז'אנר.

השיר נכנס למצעד הבריטי השבוע ונמצא כרגע במקום ה-26, אבל התחזיות צופות לו כניסה לעשירייה הראשונה. גם מחוץ לעשירייה, מדובר בשיר ה-52 של קיילי מינוג שנכנס ל"טופ 40" הבריטי. מדובר בהישג שנשמע דמיוני, אבל הגיוני כשחושבים על אורך הקריירה של מינוג: הסינגל הראשון שלה, Locomotion, יצא לפני 36 שנה וזינק לראש המצעד האוסטרלי. משם הפופולריות שלה הלכה וגברה, והגיעה לשיא עם Can't Get You out of My Head, פיסת פופ אלקטרוני מושלמת שעלתה לראשי המצעדים בארצות הברית, בריטניה ומדינות ברחבי אירופה, ומכרה חמישה מיליון עותקים.

מה שנכון ללהיט שלה מתחילת שנות האלפיים נכון גם ל"פדאם פדאם": אנחנו לא יכולים להוציא אותו מהראש. בספוטיפיי הוא צבר 6 מיליון השמעות בשבועיים האחרונים והגיע לראש מצעד ההורדות הבריטי, והקליפ רווי התלבושות האדומות שלו צבר 3.2 מיליון צפיות ביוטיוב. הצד הלהט"בי של טוויטר מתחרפן מהלהיט של מינוג בשלל ציוצים: "אין מחשבות, רק פדאם פדאם", כתב אחד.

מגוון ציוצים מדביקים את השיר על גבי סרטוני ריקוד שונים ומשונים, מ"בנות הזהב" עד להקת HAIM. שלושה מעריצי על הרחיקו לכת וקיעקעו את המילים "פדאם פדאם" על גופם. אבל מה זה בכלל פדאם פדאם? מדובר בסאונד של פעימות הלב, כמובן.

עם חגיגות הפרייד בארץ ובעולם שיתחילו עוד רגע, אנחנו צופים ששירה החדש של מינוג יהפוך ללהיט ענק במסיבות. תחגגו, תהנו, ותזכרו: פדאם פדאם, פדאם פדאם פדאם.