בריטס 2014: ביונסה (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
עומד להיות הלילה הגדול שלה. עוד לילה גדול של. ביונסה | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

שלוש שנים אחרי שחשפה בטקס פרסי "אמ.טי.וי אמריקה" שהיא בהריון ו"גנבה" לכולם את ההצגה, גם טקס פרסי ה-VMA הקרוב, שיערך ב-24 באוגוסט בלוס אנג'לס, עומד להיות הלילה הגדול של ביונסה.

הכוכבת הכי גדולה בעולם הפופ מובילה, כזכור, את רשימות המועמדים לפרסים עם 8 מועמדויות, בעקבות אלבומה האחרון שנושא את שמה ושיתופי הפעולה שלה עם בעלה (נכון לעכשיו) ג'יי זי. היא מועמדת לקליפ השנה ("Drunk In Love" עם ג'יי זי), הקליפ של זמרת ("Partition"), שיתוף הפעולה (עם ג'יי זי), הקליפ בעל המסר החברתי ("Pretty Hurts"), ועוד ארבעה פרסים מקצועיים - בימוי, עריכה וצילום על "Pretty Hurts", וכוריאוגרפיה על "Partition".

בנוסף, ביונסה עומדת לקבל בטקס פרס מיוחד ל"מפעל חיים" שניתן על שמו של מייקל ג'קסון המנוח. בשנים האחרונות זכו בפרס קולגות שלה כמו ג'סטין טימברלייק, בריטני ספירס ומדונה. כמו כן צפויה ביונסה להופיע על במת הטקס בהופעה שמוגדרת "יוצאת דופן וחד פעמית". ומי שזקוק להוכחה ויזואלית, מוזמן לצפות בפרומו המיוחד שיצרה רשת אמ.טי.וי לקראת האירוע הנוצץ שלה, ובו מככבת, מי אם לא.

Get More:
2014 VMA, Artists.MTV, Music, Beyonce

מאז ימיה בלהקת "דסטיניז צ'יילד" זכתה ביונסה ב-11 פרסי אמ.טי.וי אמריקה, ביניהם "קליפ השנה" על "Single Ladies" ו"הקליפ של זמרת" על "Crazy In Love" עם ג'יי זי.

ברקע ממשיכות לטפטף השמועות על פרידה של ביונסה מבעלה ג'יי זי. רק השבוע הוציאה הראפרית-דוגמנית ליב את השיר "סליחה, גברת קרטר". לפי הצהובונים היא היתה פילגש של ג'יי זי וקליפ היא טוענת שיצאה איתו אבל לא שכבה איתו.

ביונסה עצמה הזכירה את "תקרית המעלית" בין בעלה לאחותה סולאנג' נואלס ברמיקס עם ניקי מינאז', ושינתה מילים של שיר בהופעה לפני כחודש, כדי לכאורה לרמוז שבעלה ג'יי זי בגד בה.

ואם כבר ג'יי זי - השבוע הסתיים סיבוב ההופעות המשותף של השניים באמריקה. הפעם הבאה בה יבלו יחד על הבמה תהיה בצמד הופעות בפריז בספטמבר, אליהן יש דרישה גבוהה לכרטיסים מצד מעריצים ישראליים.

אין תמונה
סגרו את הבאסטה באמריקה. ביונסה וג'יי זי במופע המשותף